Apie mus

MomentOn – tai viešas, švietėjiškas projektas, skirtas asmenybės tobulėjimo ir tinklinės rinkodaros populiarinimui.
Mūsų tikslas:

  • kurti objektyvų tinklinės rinkodaros įvaizdį Lietuvoje ir kitose šalyse;
  • padėti žmonėms atrasti šios industrijos perspektyvas ir kelią į sėkmę joje.

Norime parodyti, kad ugdant save yra galima:

  • prisijaukinti sėkmę šiame versle bei kitose gyvenimo sferose;
  • įgauti reikalingus įgūdžius, kurie padės pasiekti norimų tikslų.

Mūsų misija

Prasmingesnis ir laimingesnis gyvenimas

Jurijus Clavas. Esu, investuotojas, mokymų lektorius. Verslu, finansais domėjausi nuo mokyklos laikų. Paskutiniuose universiteto kursuose, studijuodamas informatiką, įkūriau savo pirmąją įmonę.

Prieš 8 metus dar labiau susidomėjau asmenybės tobulėjimo, finansinio išprusimo, sėkmės, lyderystės temomis. Nuo to laiko pastoviai gilinu savo įgūdžius ir žinias. Prieš 4 metus pradėjau vesti pirmus mokymus asmeninių finansų valdymo, komandos formavimo, internetinio verslo temomis.

Šiuo metu vystau keletą verslų, iš kurių pagrindinis yra tinklinės rinkodaros industrijoje. Su žmona Jekaterina  sugebėjome per metus laiko sukurti tarptautinę komandą mūsų pasirinktoje tinklinės rinkodaros kompanijoje, pasiekėme Blue Diamond rangą, patekome į kompanijos distribiutorių tarybą Lietuvoje ir Vokietijoje.

Taip pat esu Intelektualaus Fitneso Klubų Asociacijos prezidentas, sertifikuotas, oficialios R. Kiyosakio ideologijos atstovės, kompanijos Invisible99 lektorius ir renginių kuratorius (“Event Owner” statusas), blogo apie asmenybės tobulėjimą, finansinį išprusimą, inovatyvų verslą “Sėkmės pamokos” autorius.

Finansinio raštingumo ir dėstymo technikų mokausi pas Robertą Kiyosakį ir jo sertifikuotus dėstytojus Ron Salvador, Vallo Arumae, Sulev Pikker.

Tinklinės rinkodaros žinių semiuosi ir gilinu pas tokius industrijos profesionalus, kaip Randy Schroeder, Calvin Becerra, Todd Hartog.

Povilas Petrauskas. Esu koučingo specialistas (ICF ACC sertifikacija), mokymų lektorius, verslininkas.

Pasiekiau Silver Executive lygio rangas pasirinktoje MLM kompanijoje per pirmus du veiklos mėnesius.

Esu MLM kompanijos atstovybės distribiutorių tarybos narys Lietuvos regionui. Kuriu komandą, kuriai stengiuosi padėti, kiek mano pagalba yra reikalinga.

Bet kurioje veikloje – Žmogus yra svarbiausias.

Siųsti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *