Ar tinklinėje rinkodaroje svarbu talentas?

By on Bir 17, 2014 in Blog'as | 0 komentarų

Greičiausiai, jums yra  tekę išgirsti tokius teiginius, kaip “aš neturiu tam talento”, “aš to nesugebėsiu daryti”  ir pan. Tokių teiginių tenka išgirsti ir iš žmonių, kuriems pasiūloma galimybė pradėti verslą tinklinės rinkodaros industrijoje.

Mūsų industrijoje, kaip ir daug kur kitur, yra dvi žmonių grupės – kurie nesulaukia sėkmės ir kurie ją pasiekia. Pirmoji grupė – labai didelė. Antroji – gerokai mažesnė.

Kuo gi jos skiriasi? Pirmajai grupei tiesiog priklauso žmonės, kurie išėjo, t.y. pasidavė per anksti, o antrajai – tie, kurie pasiliko.

Prie ko čia talentas?

Net, jeigu jūs liekate šiame versle ir nieko galvojate, kad nesugebate (jeigu jau taip gavosi, kad gamta ar Dievas nesuteikė jums jokių talentų, nors abejoju, kad taip yra), savyje iki reikiamo lygio išsiugdyti kokių nors įgūdžių, kurie reikalingi tam, kad užsiimti verslu rimtai  – tinklinėje rinkodaroje yra žmonės, kurie tai padės tai padaryti už jus arba su Jumis!

Taigi įsiminkite ir nepraleiskite šios progos, fantastinės galimybės – Jūs galite rasti žmonių, kurie sugebės! Jums nebūtina mokėti kažką daryti patiems – Jūs galite rasti žmonių, kurie moka.

Čia slypi tinklinės rinkodaros išmintis..

Jeigu Jūs darote nevisai tai, ką reikia daryti ir nevisiškai taip, kaip reikėtų daryti, tai greičiausiai didžiulių turtų ir sėkmės, nepriklausomai nuo gyvenimo sferos, Jūs nesulauksit.

Tačiau tinklinės rinkodaros sistema sukurta taip, kad į savo komandą Jūs galite rasti žmonių, kurie sugebės daugiau ir darys geriau tai, ko reikia daryti!

Ir tam reikia tik nedaug “tinkamų” žmonių

Įpastai 4-7 tokie žmonių skirtingose lygiuose pilnai pakanka tam, kad Jūs taptumėte finansiškai nepriklausomais  tinklinės rinkodaros industrijoje, ne turtingais, bet jau finansiškai aprūpintais ir nepriklausomais.

Tačiau, tam, kad atrastumėte tuos 4-7 žmones, gali tekti komandoje suburti gerokai didesnį skaičių žmonių, ir didelė dalis jų nebus tais kertiniais. Tačiau bedarant tai (ieškant savo 4-7 kertinių žmonų) įvyksta vienas stebėtinas dalykas…pas Jus atsiranda įgūdžiai, nepriklausomai nuo to turite Jūs talentą ar ne! 

Štai tie įgūdžiai ir 4-7 kertiniai žmonės su laiku ir padeda Jums susikurti finansinę nepriklausomybę.

Kaip yra pasakęs vienas iš mano mokytojų, geriausias 2012 metų tinklodarininkas pasaulyje (pagal žurnalą Obtainer Worldwide) Randy Schroederis: “Aš tikių, kad kiekvieno žmogaus viduje slypi talentas, pasiekti tinklinėje rinkodaroje didelių aukštumų. Tačiau vien tik talento čia nepakanka. Būtina, kad talentas – virstų įgūdžiais!”

To ir linkiu Jums!

Tuo pačiu – tikiu, kad pradėsit veikti ir ieškoti tokių žmonių bei ugdydami savo įgūdžius!

 

Jeigu norite labiau pagilinti savo įgūdžius, kurie padėtų Jums kurti tokią bendruomenę savo tinklinės rinkodaros versle, pasidomėkite mūsų naujuoju kursu „MLM koučingas“, kurio pagalba įgysite naudingų žinių, kaip koučingo pagalba galite ugdyti savo komandas. Plačiau apie kursą galite sužinoti čia.

 

Ar tai padėjo Jums? Jeigu taip, būčiau dėkingas, jeigu Jūs pakomentuotumėte straipsnį ir pasidalintumėte juo su kitais Facebook.

 Jurijus Clavas

Intelektualaus fitneso klubų asociacijos prezidentas, labdaros paramos fondo „Europa Pasauliui“ steigėjas, blogo „Sėkmės pamokos” autorius, asmenybės tobulėjimo bei tinklinės rinkodaros mokymų projekto Momenton bendraautorius, tinklodarininkas.

Mano tikslas – padėti Jums įgyvendinti Jūsų svajones, per vertingą bendravimą, naudingą mokymąsi bei vaisingą partnerystę. 

Siųsti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *