Ar Tinklinės Rinkodaros verslas Jūsų jėgoms?

By on Geg 29, 2014 in Blog'as | 0 komentarų

Visiškai galimas dalykas, kad pradėjus Jūsų kelionę tinklinėje rinkodaroje, skaitant mano ir kitų autorių straipsnius, Jums pasirodė, kad kalbama apie kažką sudėtingo ir Jums nepasiekiamo, kad su verslo vystymo užduotimi sugebės susidoroti tik išrinktieji.

 

Sėkmė pasiekiame ne tik išrinktiesiems!

Patikėkite – tai visiškai ne taip. Tiesiog viskas, kas nauja, gana dažnai sukelia atmetimo reakcija mūsų smegenyse. Mes  taip smarkiai atpratome mokytis, kad kai kurie tampa panašiais į sudžiuvusius medžius, kurie nesugeba pakeisti net save, nekalbant apie ką nors aplink.

 

Nauja versle – kaip kiniečių kalba naujokui

Paimkime skaičiuos nuo 1 iki 10, ir pažiūrėkime, kaip jie skamba kinietiškai: YI – 1, ER- 2, SAN- 3, SI – 4, WU- 5, LIU- 6, QI- 7, BA- 8, JIU- 9, SHI – 10. Perskaitykite tai keletą kartų, na bent vieną.

 

Greičiausiai jau tariant 5 skaičių liežuvis pinasi ir galva nebesuvokia nieko.

Įsiminkite skaičius nuo 1 iki 10, nuo YI iki SH kinietiškai. Įsiminėte? Žinoma, kad ne! O kaip dėl to, atmintinai paskaičiuoti nuo 10 iki 1, po to, kai perskaitysite tai 10 kartų? Tai yra atgaline tvarka.

Juk tai tik paprastas skaičiavimas nu0 1 iki 10, juk Jūs mokate tai daryti lietuviškai, kai kas dar ir rusiškai, angliškai, vokiškai, lenkiškai.

 

Turint noro – ir kiniečių kalba taps gimtąja

Štai taip pat ir su tais dalykais versle, apie kuriuos aš kalbu. Iš pirmo žvilgsnio – tai, kaip kiniečių kalba! Tačiau faktiškai – tai panašu į skaičiavimą nuo 1 iki 10, na ir dar keletas paprastų žodžių. Ir patikėkite, su visomis šiomis technologijomis, esant norui, susidoroją ir naudoja tiek jaunas tiek ir senas. Svarbiausias žodis čia – esant norui!

 

Jeigu norite labiau pagilinti savo įgūdžius, kurie padėtų Jums kurti tokią bendruomenę savo tinklinės rinkodaros versle, pasidomėkite mūsų naujuoju kursu „MLM koučingas“, kurio pagalba įgysite naudingų žinių, kaip koučingo pagalba galite ugdyti savo komandas. Plačiau apie kursą galite sužinoti čia.

Prašau parašykite komentaruose, su kokiais sunkumais MLM versle Jūs jau susidūrėte ir kaip juos sprendėte? O jeigu tai buvo Jums vertinga, būčiau dėkingas, jeigu Jūs pakomentuotumėte straipsnį ir pasidalintumėte juo su kitais Facebook.

 Jurijus Clavas

Intelektualaus fitneso klubų asociacijos prezidentas, labdaros paramos fondo „Europa Pasauliui“ steigėjas, blogo „Sėkmės pamokos” autorius, asmenybės tobulėjimo bei tinklinės rinkodaros mokymų projekto Momenton bendraautorius, tinklodarininkas.

Mano tikslas – padėti Jums įgyvendinti Jūsų svajones, per vertingą bendravimą, naudingą mokymąsi bei vaisingą partnerystę. 

Siųsti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *