Dvi naujos mokymų programos Jums

By on Geg 22, 2014 in Blog'as, Mokymai | 0 komentarų

Prieš, kurį laiką rašėme Jums apie tai, kad niekur nedingome ir rengiame Jums keletą naujų mokymų ir kursų asmenybės tobulėjimo bei tinklinės rinkodaros srityse. Taip pat minėjome, kad Jus pirmiausia informuosime apie jų startą, kaip mūsų projekto draugus ir prenumeratorius.

Štai ir atėjo ta akimirka, kai mes kūrėm, kūrėm ir pagaliau sukūrėm!

Ir sukūrėme 2 naujus interaktyvius mokymų kursus Jums. Šį kartą tai produktai, kurie leis Jums giliau susipažinti su kartais magiškai kai kam skambančia sąvoka „koučingas“ ir įgyti šios labai naudingos srities žinių ir įgūdžių.

Tad, ilgai nelaukdami ir pristatome Jums du mokomuosius kursu: koučingo pagrindų audio kursą bei koučingo naudojimo tinklinės rinkodaros versle kursą „MLM koučingas’

Audio programa „Įvadiniai koučingo kursai. AUDIO ĮRAŠAI. „

Tai naujas būdas išbandyti ir suprasti, kaip veikia koučingas, kur jis naudojamas ir taikomas. Visa mokymų programa pasiekiama tiesiog Jūsų kompiuteryje, išmaniajame telefone ar mp3 grotuve.

  • Ši programa yra pirmoji ir šiai dienai nėra nei vienos tokios programos Lietuvių kalba, kurią galite išklausyti tada, kai norite ir galite.
  • Ši programa „gyvai“ buvo dėstoma beveik 3-is metus ir buvo reikalinga tam, kad kuo daugiau besidominčių iš arčiau susipažintų, kas tai yra profesionalus koučingas.
  • Pabaigę šią programą, žinosite, kas yra koučingas, kaip ir kur jį taikyti, o svarbiausia – INVESTAVĘ TIK SAVO LAIKĄ IR ŠIEK TIEK PINIGŲ, ŽINOSITE AR KOUČINGAS JUMS (PA)TINKA.
  • Baigę šią programą turėsite geresnes sąlygas įsigyti kitus Baltijos koučingo centro mokymus.

Kol kas šį kursą Jūs galite įsigyti už itin mažą kainą TIK 147 Lt

>>Plačiau skaitykite čia<<

5 modulių kursas „MLM koučingas“

Jeigu Jūs vystote tinklinės rinkodaros verslą, mes žinome, kad Jūs kiekvieną dieną bendraujate su žmonėmis, kuriems stengiatės padėti įsisavinti šio verslo vystymo įgūdžius.

  • Kursas „MLM koučingas“ sukurtas specialiai tinklinės rinkodaros komandų lyderiams.
  • Mes įsitikinę, kad šio kurso pagalba Jūs galėsite padidinti lyderių skaičių savo komandose, gausite didesnius komisinius bei bonusus.
  • Jūs išmoksite naudoti efektyvias koučingo technikas savo komandos ugdymui
  • Gautas įgūdžius galėsite taip pat pritaikyti ir bendravime su kandidatais į partnerius, jų poreikių išsiaiškinimui

Jeigu tokie mokymai vyktų gyvai, individualiai dirbant su sertifikuotu koučingo specialistu ar mentoriumi, Jums tektų mokėti po 200 Lt už 1 val. 1 modulis Jums apsieitų nei daug nei mažai 600 – 1000 Lt. Taigi visų mokymų kaina būtų ne mažiau kaip 3000 Lt, jeigu dirbtumėte su vienu koučingo specialistu.

Tuo tarpu Jūs ir vėl turite puikią galimybę gauti visas šias žinias už ypač patrauklią kainą – 297 Lt

>>Plačiau skaitykite čia<<

Jeigu kažkurie iš mūsų naujų produktų Jums pasirodys verti dėmesio, neatidėliokite pirmo žingsnio ilgam, kadangi jų kaina kils ir tai įvyks gana greitai.

Linkime gero mokymosi ir naudingo tobulėjimo.

Siųsti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *