Ekstremali mokymų programa „Gyvenimo būdo transformacija“

By on Gru 16, 2013 in Mokymai | 0 komentarų

Kokį gyvenimą gyvenate Jūs?

Kiek Jūs mėgaujatės savo gyvenimu? Gal kartais jis Jums yra tarsi kova su kasdieniais sunkumais, kurie atrodytų niekada nesibaigs…

Ar jūs galvojate, kad gyvenate ryškų ir prisotintą gyvenimą taip, kad kiekvieną dieną, susitinkant su savo draugais, kurie atvėrę burnas klauso pasakojimų apie Jūsų nepaprastus nuotykius, žygdarbius ir pasiekimus versle, sporte ar socialiniame gyvenime?

Gal Jūsų gyvenimas atrodo, kaip „švilpiko diena“: darbas – alus – televizorius – vakarėlis savaitgalį – atostogos Turkijoje 1 kartą per metus..

Galite Jūs pasigirti gera sveikata ir vikrumu įvairiose sporto šakose? Ar didžiausią savo sportinį žygdarbį per paskutinius metus Jūs atlikote, užlipdami į 12 savo daugiabučio aukštą, kai sugedo liftas…?

Ar jūs džiaugiatės savo veikla? Ar jūs patenkinti pajamomis, kurias ji Jums suteikia?  Ar gyvenimas Jums dalinasi į dvi, iš principo, skirtingas dalis – „darbas“ ir „po darbo“? Pirmąją Jūs sunkiai pakenčiate, kaip priverstinę būtinybę, antroji – tikras gyvenimas! O apie pinigus galima patylėti… Ar tai pinigai? Tik trupinėliai..

Ar patenkinti Jūs santykiais su savo artimiausia aplinka: mylimu žmogumi, tėvais, giminaičiais ir draugais? Ar šie santykiai seniai kuriami, naudojant seną principą „silpna taika“, kuri geriau už „draugišką ginčą“?

Visa tai paprasti klausimai, bet jie apibrėžia Jūsų gyvenimo kokybę.

Ar Jūs gyvenimo pabaigoje prisiminsite „pilkas dienas“? Vargu. Įsimena tik pačios RYŠKIAUSIOS akimirkos!

Vieną akimirką mums nusibodo žiūrėti į 97% aplinkinių žmonių monotoniškas ir pilkas dienas.
Mes mėgstame svajoti ir tikime, kad tokių pačių yra kur kas daugiau! Būtent dėl to mes norime pasidalinti galimybe staigiai pakilti tiems,  kas svajoja apie daugiau. Todėl…

Mes metame iššūkį!

Iššūkį monotoniškoms, pilkoms dienoms – kasdieniam darbui nuo 8 iki 17, atostogoms 1-2 kartus per metus, nuobodžiam, vienodam gyvenimui, buitiniam komfortui ir socialiniams stereotipams.

Mums patinka elgesys, kuris griauna visus sąlygotumus! Mums patinka saldus pergalių skonis! Mums patinka adrenalino pojūtis, pripildantis kraują! Mums patinka žaisti dėl neapsakomo jausmo! Ir, po šimts pypkių, mums patinka balansuoti ant galimybių ribos!

Mes nuoširdžiai manome, kad kiekvienas žmogus sugeba daugiau. Gerokai DAUGIAU! Gyventi pilnavertį, turtingą gyvenimą, pilną ryškių emocijų, socialinės ir finansinės sėkmės, laisvės ir pozityvumo. Būtent tai mes vadiname  TIKRUOJU GYVENIMO BŪDU!

Vieną kartą mes sukaupėme drąsos ir paėmėme atsakomybę už savo gyvenimus į savo rankas. Dabar – Jūsų eilė! O mes pasiruošę pasidalinti sėkmės paslaptimi ir eiti kartu šiuo išbandymų keliu!

NORIU SUŽINOTI DAUGIAU

5 pagrindinės problemos

Mes norėtume trumpai papasakoti Jums apie pagrindines problemas, kurios atsiranda kelyje link TIKRO GYVENIMO BŪDO.

1. Nesveikas kūnas

Mūsų kūnas – instrumentas, duotas mums mūsų užduočių atlikimui. Jeigu instrumentas streikuoja, tai našumo koeficientas gali nukristi tiek, kad instrumentas darys daugiau žalos, nei naudos. Būtent todėl jį reikia prižiūrėti. Jeigu jūsų kūnas „streikuoja“ – išgydykite jį. Jeigu sveikas – kaip taisyklę priimkite profilaktiką fizinių pratimų pavidalu. Parūpinkte savo kūnui kasdienį fizinį krūvį, ir jis tarnaus Jums gerai ir iglai.

2. Blaškantys įpročiai

Elektroninio pašto tikrinimas kas minutę, popierinė spauda, neturinti jokios naudos, skype, „čiatai“, įvairūs socialiniai tinklai, rūkymas kas pusvalandį – čia toli gražu ne visas sąrašas žalingų įpročių, kuriuose mes dažnai „įklimpstame“, pamiršdami apie tikslą, kurio siekiame.

Skirdami dėmesį visiems šiems „laiko vagims“ mes tiesiog išduodame savo pačių gyvenimą. Galiausiai nelieka nei gyvenimo, nei naudos iš šių įpročių. Priimkite valingą sprendimą dabar pat!

3. Stabdanti aplinka

Žmogus – socialinė būtybė. Kiekvienas iš mūsų turime savo pastovaus bendravimo ratą, kurį mes vadiname draugais. Labai dažnai šis ratas mėgina daryti mums įtaką, ypač jeigu mes sulaukiame kokios nors sėkmės arba kyla pozityvių minčių. 4 iš 5 tokių atvejų aplinka reaguoja vienodai: „kuo tu manaisi esąs?“, „nieko tau nesigaus“ ir t.t. Drąsiai atsikratykite tokių „draugų“ todėl, kad jokie jie Jums ne draugai, jei negali Jūsų palaikyti nors morališkai.

4. Netinkamo tikslo pasirinkimas

Kaip dažnai mes siekiame tikslų ir vertybių, įpirštų mums iš viršaus? Tėvai, seneliai-senelės (be to, ne tik Jūsų), visuomenė – visi turi nuomonę, ko jums reikia, o ko ne. Tik kažkodėl jie pamiršta, kad tai tik jų asmeninė nuomonė. Jūs juk gyvenate savo gyvenimą, o ne kieno kito. Jūs turite visišką teisę tam, kad savo gyvenime keltis ir siekti savų tikslų.

5. Planavimo stoka

Iš eigos lengvai sprendžiasi tik patys paprasčiausi uždaviniai. Tačiau, jeigu Jūsų tikslas ambicingas (o kam mums kitokie?), tai be jo padalinimo į mažesnes užduotis neapsiesite. Tuo tarpu smulkesnės užduotys turi savo apribojimus – terminus, kontekstą, svarbą, apimtis ir t.t. Todėl tam, kad viską suspėti daryti laiku ir vietoje, tikslų siekimą būtina suplanuoti iš anksto.

Visus šiuos momentus mes labai rimtai nagrinėsime mūsų mokymuose.

Mokymai „GYVENIMO BŪDO TRANSFORMACIJA“

Mes puikiai suprantame, kad judėti pirmyn vienam, be mokytojų, yra labai labai sunku. Ir čia nepadės jokie pratimai motyvacijai ar filmo „Paslaptis“ žiūrėjimas.

Tuo metu judėti pagal konkretų ir nuoseklų planą, palaikant treneriams, kurie jau pasiekė nemažai iš aukščiau aprašyto, arba yra nuėję nemažą kelią link to ir, kurie žino, kaip to išmokyti, gerokai paprasčiau. Ši taisyklė yra aksioma sporte – bet kokio sportininko laimėjimas visada yra mažiausia dviejų žmonių laimėjimas – sportininko (arba komandos) ir trenerio.

Mes norime padėti kiekvienam iš Jūsų realizuoti daugumą iš Jūsų tikslų ir sukurti tokį gyvenimo būdą, apie kurį Jūs svajojate!

Būtent todėl mes parengėme Jums mokymus „GYVENIMO BŪDO TRANSFORMACIJA“.

Mokymai bus labai STIPRŪS.

Mokymuose mes praktikoje dirbsime su visa eile svarbiausių gyvenimo krypčių:

  • Pajamų didinimas, asmeninių finansų tvarkymas, kilimas karjeroje ir versle,
  • Sportas ir sveikata,
  • Santykiai su kitais žmonėmis, socialinė sėkmė, sėkmė tarp priešingos lyties atstovų,
  • Motyvacija ir tikslų planavimas,
  • Dalykai, darantys gyvenimą „ryškiu“.

Dirbsime, darydami kasdienius pratimus lygiagrečiai su „įpastu gyvenimu“ – darbu, mokslu, šeima ir t.t.

Pasakysime atvirai – mes svajotume, dalyvauti tokiuose mokymuose, kai mums buvo 15  ar 20 metų. Deja, nieko panašaus tada nebuvo.
Dabar tai yra. Labai plačioje mokymų apimtyje, kurią Jums ir esame paruošę ir pasirengę pasidalinti.

 

NORIU SUŽINOTI DAUGIAU

Siųsti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *