7 dienų praktiniai mokymai dėžutėje.

Mokykitės savarankiškai jums patogu laiku

"Asmeninių finansų valdymas.
Kaip įgyti savo pinigų kontrolę?"

Svarbu: Peržiūrėkite šį video IKI PABAIGOS ir sužinokite apie dovanas, kurios priklauso Jums!


Taip! Aš noriu įsigyti šį kursą, gera kaina!

 

Įsigyti mokymus DABAR


Ar Jums tekę kada nors būti tokiose situacijose...

Jeigu nors vienoje iš šių situacijų Jūs patenkate pakankamai reguliariai, aš turiu Jums 2 naujienas - gerą ir blogą. 

 

Gera naujiena - tokių žmonių, kurie NEturi pakankamos kontrolės savo finansiniame gyvenime, didžioji dauguma - apie 90% žmonių, neturi asmeninių finansų valdymo pagrindų.

 

Bloga naujiena - be finansinės savidisciplinos įgūdžių Jūs NIEKADA nesulauksite rimtos finansinės sėkmės.

 

Labai gerai naujiena

 

Tačiau aš turiu Jums dar ir labai gerą naujieną - absoliučiai bet kuris žmogus gali gana greitai įsisavinti asmeninių finansų valdymo principus ir pradėti taikyti juos savo gyvenime. 

 

Šių mokymų tikslas - per 7 dienas duoti Jums praktinius savo finansinsio gyvenimo valdymo instrumentus.

 

Šie instumentai veikia! Ir aš duodu Jums tam 100% garantiją - kitu atveju, aš sugražinsiu Jums visus už mokymus sumokėtus pinigus iki paskutinio cento. Plačiau apie 100% garantiją galite pasiskaityti žemiau.

 

Kam skirti šie mokymai?

 

Pirmiausia tiem, kas iki šiol nejaučia, kad užtikrintai kontroliuoją savo finansinį gyvenimą. O taip pat tiems, kas nori išsiaiškinti asmeninių finansų valdymo klausimus gerokai giliau.

 

Mano tikslas, kad mokymų metų gautų užduočių pagalbą Jus sugebėtumėte sutaupyti mažiausiai tiek, kiek sumokėsite už pačius mokymus.

 

Išbandykite mokymus.

Pasiklausykite pirmos mokymų dienos užduotis (iš 7 pagrindinių dienų), atlikite užduotis, kad suprastumėte, kiek šie mokymai gali būti jums naudingi.

 

Kas bus šiuose mokymuose?

 

Minimumas teorijos. Minimumas nereikalingos informacijos. Minimumas tuščių šnekų.

 

Tik veismai. Trumpa įvadinė dalis su bazinių principų paaiškinimu ir užduotys. Kiekvieną dieną ugdysime savyje tam tikrus savo finansų kontrolės įgūdžius.

 

Per 7 dienas  Jūs gausite eilę veikiančių instrumentų, kuriuos pats naudoju jau daugiau nei 10 metų, o taip pat išmėginsite juos praktikoje. Taip, kad pabaigus mokymus, Jūs galėtumėte naudotis jais jau savarankiškai.

 

Iš karto perspėju - daugumai šis procesas bus labai NEkomfortiškas, kadangi reikės prisipažinti pačiam sau dėl ne itin patraulių dalykų, susijusių su asmenine finansine disciplina.

 

Nuspręskite, kas Jums svarbiau - eilinės  7 dienos monotoniško poilsio ir ramybės, arba 7 dienos darbo su savimi, kurios duos Jums rezultatus daugeliui metų į priekį.

Mokymų formatas

 

Apmokėdami už mokymus, Jūs gausite prieigą prie 7 gyvų mokymų audio įrašų su detaliomis kasdienėmis užduotimis, kurių metų nagrinėsite bei vykdysite jas nuosekliai diena po dienos. Mokymų medžiaga bus prienama jums visą laiką, bet kuriuo metu ir iš bet kurios pasaulio vietos.

 

Mokymuose galima (ir reikia) dalyvauti lygiagrečiai su darbu, verslu ar mokslais.

 

Ką Jūs gaunate, apmokėdami mokymus DABAR PAT?

Pradžioje aš norėjau nustatyti  šių mokymų kainą 100 Eur, nors ji ir yra per daug maža toms žinioms, kurias per juos perteiksiu. Tačiau suprasdamas, kad turintiems sunkumų su asmeninių finansų kontrole gali būti sunku rasti rezerve šią sumą, nusprendžiau leisti įsigyti jį už 75 Eur!

 

Tačiau tuomet pamačiau keletą žmonių, kuriems labai reikia tokių žinių, bet jų finansinė situacija tiek bloga, kad ir ši suma jiems būtų didelė.

 

Ir aš nusprendžiau padėti keliems laimingiesiems, specialiai Jums

 

Mokymų kaina - Ne 100, ir Ne
75 Eur, o 43 Eur!!!!

jeigu nusprendžiate įsigyti dabar! 

+

papildomos vertės dovanos:

 

 

Jeigu Jums kilo kokie nors techniniai sunkumai su apmokėjimu ar registracija, prašau, kreipkitės el. paštu jurijus@momenton.lt


Kas aš?


Jurijus Clavas

 

Esu privatus investuotojas, verslininkas, mokymų lektorius, sertifikuotas koučingo specialistas.

Šiuo metu vystau verslą su tarptautine kompanija, esu UAB "ECOTERRA.LT" bendrasavininkas, Intelektualaus fitneso klubų asociacijos prezidentas, labdaros paramos fondo "Europa Pasauliui" steigėjas, blogo "Sėkmės pamokos” autorius, asmenybės tobulėjimo bei tinklinės rinkodaros mokymų projekto Momenton bendraautorius, interaktyvių kursų "Laiko valdymo pagrindai" autorius, "Laiko proveržis", "Gyvenimo būdo transformacija" bendraautorius.
Užsiregistruoti į mokymus DABAR


100% rezultato garantija - 90 dienų įvertinimui


Visiems mūsų mokymams, seminarams, audio ir video produktams mes norime suteikti Jums 90 dienų tam, kad Jūs įsisavintumėte juos ir suprastumėte sau, kiek stipriai jie veikia būtent Jums.

 

Perklausykite visus vebinarus arba jų įrašus, atlikite visas užduotis. Padarykite, kad tai veiktu JUMS.

 

Jeigu Jūs nebusite patenkinti turiniu ir rezultatais, mes be jokių klausimų grąžinsime Jums 100% pinigų. Be kliūčiū. Be problemų. Be papildomų klausimū. Galų gale,  jeigu mes nedavėme Jums tų rezultatų, kuriuos žadėjome, tai neesame verti Jūsų pinigų.

Mes vertiname Jūsų laiką ir lėšas!

 

Deja, jeig Jūs nuspręsite, kad mūsų modeliai, praktikos ir strategijos Jums netinka, mes daugiau negalėsime Jums parduoti nieko iš mūsų produktų ar mokymų.

 

Bet tai dar ne VISKAS!!!

 

Aš esu taip tvirtai įsitikinės šių mokymų galia, kad esu pasirengęs žengti dar vieną didelį žingsnį!

 

Jeigu Jūs nuspręsite, kad šie mano mokymai NEpateisino Jūsų lūkesčių, Jūs galėsite gauti BETKURĮ mano infoproduktą visišai nemokamai, kaip moralinės žąlos kompensaciją!

 

Ką tai reiškia Jums? Tai reiškia, kad Jūs absoliučiai visais atvejais laimėsite! Arba Jūs daug kartų atpirksite savo investicijas į mokymus, 

 

arba, jeigu Jums nors kažkas nepatiks, Jūs gausite visus Jūsų pinigus atgal + tas žinias, kurios taip pat liks Jums po šio seminaro + bet kurį mano produktą visiškai nemokamai!

 

P.P.S. Paskutinis žodis, jeigu Jūs vis dar nusiteikę skeptiškai

 

Jeigu Jūs pirką kartą sužinojote apie mane, neskaitėte mano straipsnių ar mokomųjų medžaigų, nedalyvavote mano mokymuose internetu ar gyvai, tai aš visiškai suprantu, tam tikrą skeptiškumą iš Jūsų pusės. ir Jūs teisūs. Aplink daug žmonių, kurie siekia visais įmanomais būdais pasimti Jūsų pinigus.

 

Šiuose mokymuose aš pasistengiau maksimaliai pašalinti visas galimas rizikas Jums, kadangi iš praktikos žinau, kad kai Jūs panaudosite technologias, kurių Jus mokysiu, ir gausite konkrečius rezultatus, tai ilgam tapsite mūsų lojaliu klientu. 

 

Viskas ko Jums reikia, tai pritaikyti gautas technikas sau. 

 

Jūs galite sudalyvauti mokymuose, gauti visas dovanas ir galiausiai, vos pareikalavę atgauti VISUS savo pinigus atgal iki paskutinio cento! Aš žinau, kad dauguma žmonių yra geri ir sąžiningi, kuriems norisi sulaukti tokio paties sąžiningo požiūrio į juos. Būtent todėl aš duodu tokią 100% garantiją - aš įsitikinęs, kad Jūs liksite patenkinti!

 

© 2014 Momenton. Visos teisės saugomos. 

norėdami gauti daugiau informacijos apie artėjantį kursą, sekite mus facebook, arba kreipkitės:
info@momenton.lt, +370 686 868 33

Konfidencialumo politika Partnerinė programa