Gydytojo Adamso pamokos. Mokykitės teisingai klausytis

By on Lie 7, 2014 in Blog'as | 0 komentarų

Visai neseniai žiūrėjau, sena 1998 metų filmą „Patch Adams“, apie tikrą gydytojo Adamso Pačo Hanterio istorija. Šis filmas su gilia prasme, kurioje galime rasti daug įžvalgų, tinkamų įvairioms gyvenimo sferoms. Ne išimtis ir tinklinė rinkodara. Artimiausiuose keliuose straipsniuose pasidalinsiu su Jumis pamokomis, kurias atradau ten.

Pavadinau jas gydytojo Adamso (pagrindinio filmo herojaus) pamokomis. Štai pirmoji iš jų.

Mokykitės teisingai klausykitės žmonių

Jai iliustruoti, pateiksiu Jums ištrauką iš šio filmo. Jeigu nesuprantate angliškai, įsižiūrėkite į veiksmą.

Jis puikiai iliustruoja netinkamą klausymosi būdą. Pagalvokite, ar dažnai ir mes galime pagauti save taip klausantis kito žmogaus. Ar gali tai leisti Jums iš tiesų išgirsti žmogų? O jeigu tai Jūsų artimas žmogus? O jeigu tai Jūsų kandidatas į verslo partnerius ar klientus? Kokia tikimybė, kad  jų kalboje užčiupsite tai, kas svarbu jiems?

Tačiau, būtent gebėjimas užčiuopti tai, kas svarbiausia pašnekovui ir rasti būdą, kaip galite jam padėti ir yra vieni iš kertinių sėkmės ramsčių tiek, kuriant harmoningus santykius, tiek ir vystant tinklinės rinkodaros verslą,

Šiandienos pratimas Jums
Kitą kartą kai klausysitės, pamėginkite tai daryti iš širdies ir dėmesingai.
O jeigu norite labiau pagilinti savo klausimosi įgūdžius, pasidomėkite mūsų naujais kursais „Audio koučingo įvadas“ ir „MLM koučingas“kurių pagalba galėsite pagerinti savo aktyvaus klausimosi gebėjimus ir išmokti išgirsti pašnekovo poreikius. 

Ar tai padėjo Jums? Jeigu taip, būčiau dėkingas, jeigu Jūs pakomentuotumėte straipsnį ir pasidalintumėte juo su kitais Facebook.

 Jurijus Clavas

Intelektualaus fitneso klubų asociacijos prezidentas, labdaros paramos fondo „Europa Pasauliui“ steigėjas, blogo „Sėkmės pamokos” autorius, asmenybės tobulėjimo bei tinklinės rinkodaros mokymų projekto Momenton bendraautorius, tinklodarininkas.

Mano tikslas – padėti Jums įgyvendinti Jūsų svajones, per vertingą bendravimą, naudingą mokymąsi bei vaisingą partnerystę. 

 

Siųsti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *