Ekstremali mokymų programa
"Gyvenimo būdo transformacija"
Atskleiskite sėkmės paslaptis!

Kokį gyvenimą gyvenate Jūs?

 

Kiek Jūs mėgaujatės savo gyvenimu? Gal kartais jis Jums yra tarsi kova su kasdieniais sunkumais, kurie atrodytų niekada nesibaigs...

 

Ar jūs galvojate, kad gyvenate ryškų ir prisotintą gyvenimą taip, kad kiekvieną dieną, susitinkant su savo draugais, kurie atvėrę burnas klauso pasakojimų apie Jūsų nepaprastus nuotykius, žygdarbius ir pasiekimus versle, sporte ar socialiniame gyvenime? 

 

Gal Jūsų gyvenimas atrodo, kaip "švilpiko diena": darbas - alus - televizorius - vakarėlis savaitgalį - atostogos Turkijoje 1 kartą per metus..

 

Galite Jūs pasigirti gera sveikata ir vikrumu įvairiose sporto šakose? Ar didžiausią savo sportinį žygdarbį per paskutinius metus Jūs atlikote, užlipdami į 12 savo daugiabučio aukštą, kai sugedo liftas...?

 

Ar jūs džiaugiatės savo veikla? Ar jūs patenkinti pajamomis, kurias ji Jums suteikia?  Ar gyvenimas Jums dalinasi į dvi, iš principo, skirtingas dalis - "darbas" ir "po darbo"? Pirmąją Jūs sunkiai pakenčiate, kaip priverstinę būtinybę, antroji - tikras gyvenimas! O apie pinigus galima patylėti... Ar tai pinigai? Tik trupinėliai.. 

 

Ar patenkinti Jūs santykiais su savo artimiausia aplinka: mylimu žmogumi, tėvais, giminaičiais ir draugais? Ar šie santykiai seniai kuriami, naudojant seną principą "silpna taika", kuri geriau už "draugišką ginčą"?

 

Visa tai paprasti klausimai, bet jie apibrėžia Jūsų gyvenimo kokybę.

 

Ar Jūs gyvenimo pabaigoje prisiminsite "pilkas dienas"? Vargu. Įsimena tik pačios RYŠKIAUSIOS akimirkos!

 

Vieną akimirką mums nusibodo žiūrėti į 97% aplinkinių žmonių monotoniškas ir pilkas dienas.
Mes mėgstame svajoti ir tikime, kad tokių pačių yra kur kas daugiau! Būtent dėl to mes norime pasidalinti galmybe staigai pakilti tiems,  kas svajoja apie daugiau. Todėl...

 

Mes metame iššūkį!

 

Iššūkį monotoniškoms, pilkoms dienoms - kasdieniam darbui nuo 8 iki 17, atostogoms 1-2 kartus per metus, nuobodžiam, vienodam gyvenimui, buitiniam komfortui ir socialiniams stereotipams. 

 

Mums patinka elgesys, kuris griauna visus sąlygotumus! Mums patinka saldus pergalių skonis! Mums patinka adrenalino pojūtis, pripildantis kraują! Mums patinka žaisti dėl neapsakomo jausmo! Ir, po šimts pypkių, mums patinka balansuoti ant galimybių ribos!

 

Mes nuoširdžiai manome, kad kiekvienas žmogus sugeba daugiau. Gerokai DAUGIAU! Gyventi pilnavertį, turtingą gyvenimą, pilną ryškių emocijų, socialinės ir finansinės sėkmės, laisvės ir pozityvumo. Būtent tai mes vadiname  TIKRUOJU GYVENIMO BŪDU!

 

Vieną kartą mes sukaupėme drąsos ir paėmėme atsakomybę už savo gyvenimus į savo rankas. Dabar - Jūsų eilė! O mes pasiruošę pasidalinti sėkmės paslaptimi ir eiti kartu šiuo išbandymų keliu! 

 

 

Koks Jūsų dabartinis gyvenimo būdas?

 

Mūsų gyvenimas yra daugiabriaunis. Ir vadinti jį "geru" ar "blogu" būtų mažiausiai beprasmiška. Tačiau, nežiūrint to, galima pamėginti apytiksliai įverinti bendrą Jūsų gyvenimo lygį šiandien.

 

Tam siūlome Jums atsakyti į keletą klausimų.

 

Už kiekvieną A atsakymą rašykite 1 balą, B - 2 balus, C - 3 balus, D - 4 balus.

 

1. Ar Jums pakanka laiko visų savo darbų atlikimui?

2. Kaip Jūs įprastai leidžiate laisvalaikį?

3) Kaip Jūs atrodote ir jaučiatės?

4) Kaip dažnai sportuojate?

5) Ar Jūs patenkinti savo darbu/verslu?

6) Jūsų dabartinės pajamos leidžia jums:

7) Kaip dažnai Jūs keliaujate?

8) Kaip dažnai Jūs ko nors mokotės?

9) Kas yra Jūsų aplinkoje (žmonės, su kuriais Jūs daugiausia bendraujate)?

10) Kokie Jūsų santykiai su antrąja puse arba su priešinga lytimi bendrai?

11) Ar užsiimate Jūs kokia nors kūryba?

12) Kiek "ryškus" yra Jūsų gyvenimas (kiek jis pripildytas stiprių emocijų)?

Paskaičiuokite balus, kuriuos surinkote ir pasiskaitykite mūsų prognozę :)

 

Mažiau 20 balų - "zombiai"

Jūsų gyvenimas mažai kuo skiriasi nuo į robotų - būtybės, be emocijų. Filmas "Švilpiko diena" labai gerai ją apibūdina. Mažai emocijų, mažai gyvenimo. Liūdnas vaizdas. Skubiai griebkite jautį už ragų ir pradėkite keistis!

 

20-30 balų - "statistinis"

Gyvenimas iki skausmo primena 80% žmonių gyvenimus. Nors imk ir piešk paveikslą "rask 10 skirtumų". Gyvenime nutinka ryškių akimirkų. Tačiau taip retai, kad jeigu pasižiūrėti į trumpą gyvenimo atkarpą (savaitė-mėnuo-metai), tai gausis nebylus juodai-baltas kinas su blogais aktoriais. Tačiau šansų jau gerokai daugiau nei pas "zombį", kadangi dar iškasėte sau ne tokią gilią duobę. Esant dideliam norui yra įmanoma pasitempti iki aukštesnių lygių.

 

30-40 balų - "kietas mažius"

Dauguma aplinkinių, ko gero, sako, kad Jūs labai gerai susitvarkėte gyvenimą, viskas yra, atitinkate visus "miestietiško" idealaus gyvenimo reikalavimus. Iš esmės gyvenimas tikrai gana įdomus, gražus ir komfortiškas. Žmonės aplinkui, kaip taisyklė, net pavyduliauja. Jeigu nėra rimtų ambicijų, ant šios bangos galima sustoti. 

 

Virš 40 balų - "nugalėtojas"

Tai būtent tai link ko mes sieksime privesti kiekvieną "Gyvenimo būdo transformacijos" dalyvį, pasirengusį daug dirbti su savimi. Jums jau negalioja bendros taisyklės. Jūs žaidžiate pagal savas. Gyvenimas perpildytas ryškių įvykių ir emocijų. Jūs traukiate žmones. Jūs dažnai atsiduriate dėmesio centre. Santykiai su priešinga lytimi labai stiprūs ir turtingi. Jūs mėgaujatės darbine ir socialine sėkme. Iš galimų trūkumų - Jums daug kas pavydi. Kartais "žvaigždiškumas" gali pernelyg pasireikšti ir tai reikia stebėti.

 

Kaip kuriamas TIKRAS GYVENIMO BŪDAS?

 

Mes papasakosime, ką reikia daryti, kad pradėti gyventi tą gyvenimą, apie kurį Jūs svajojate.

 

Įsivaizduokime patį įprasčiausią jaunuolį Andrių, kuriam 25-35 metų. Andrius svajoja apie gražų gyvenimą, apie galimybę daug keliauti, pačiam planuoti darbo grafiką bet kokioje veikloje, kuria jis užsiima, apie gyvenimą gražiame name, kartu su nuostabia moterimi... Bendrais paėmus - jis svajoja mėgautis visais gyvenimo malonumais.

 

Ir jis galvoja...

 

"Štai, bus pas mane krūva pinigų, laiko ir jėgų, tuomet aš pradėsiu pilnai gyventi, o kol kas... darbas, kuriam išsieikvoja visos jėgos ir laikas, kuris lyg ir duoda pinigų, bet iki sumų, apie kurias svajoju, dar toli, tarsi eiti pėsčiomis iki Mėnulio."

 

Liūdniausia, kad taip viskas tęsiasi diena po dienos, metai po metų. Niekas nesikeičia! Iki gražaus gyvenimo, iki to gyvenimo būdo, apie kurį svajoja Andrius, dar labai toli.

 

Kur gi paslaptis? O paslaptis tame, kad nuo pat pradžių būtina aiškiai įsivaizduoti tą gyvenimo būdą, kurį Jūs norite gyventi. Ir visą savo veiklą kurti taip, kad kiekvieną dieną, mėnesį, metus artėti prie išsvajotojo tikslo - laisvo laiko, finansinės nepriklausomybės ir mobilumo.

 

Jeigu svajojate apie laisvą grafiką, tai Jūs turite apsibrėžti aiškų tikslą - išeiti iš samdomo darbo į laisvai samdomą arba įkurti nuosavą verslą. Ir link to reikia artėti diena iš dienos.

 

Jeigu Jūs labai mėgstate keliauti ir norite reguliariai lankyti įvairias šalis - planuokite savo karjerą taip, kad galiausiai ateiti iki veiklos, kuri nepriklauso (arba nestipriai priklauso) nuo Jūsų teritorinės lokacijos. 

 

Jeigu norite turėti DAUG pinigų - tuomet, po velnių, jūs turite pradėti savo verslą, užsiimti SAVO mylima veikla! Tegul iš pradžių tai bus kažkas visai mažo, lygiagrečiai su pagrindiniu darbu - tinklinės rinkodaros verslas, nedidelė interneto parduotuvė, konsultacijos ar pyragėlių pardavimas laisvu nuo darbo metu ar dar kažkas. Tačiau kiekvieną dieną Jūs turite artėti prie savo verslo sukūrimo, o tuomet jo vystymo. Tad suvokime paprastai - kelias didelių pinigų link, šiandien, o ne po 15-20 metų (ko iš esmės galima pasiekti ir vien tik pasyviai investuojant) yra tik per mokymąsi, nuosavą verslą bei investavimą kartu sudėjus.

 

Tik taip jūs pastoviai artėsite prie to gyvenimo būdo, apie kurį svajojate. Žingsnis po žingsnio. Laiptelis po laiptelio. Per lietų, sniegą ir vėją. Ir palaipsniui Jūs pradėsite gauti rezultatus - lankstumą, planuojant savo laiką, pajamas, pastebimai didesnius už vidutines, sveikatą.

 

Tik pradėjus veikti, o ne svaigstant "kai aš turėsiu...".

 

Arba Jūs kuriate savo gyvenimą arba jis su Jumis nutinka. Trečio varianto nėra.

 

Mokymuose "Gyvenimo būdo transformacija" mes su Jumis praktiškai kursime JŪSŲ Gyvenimo Būdą, tokį, apie kurį svajojate JŪS!

 

 

 

ERELIS ar ...

 

Leiskite papasakoti Jums vieną pasakėčią.

 

Kai Dievas sukūrė žmogų, tai jo paklausė, kuo tu nori būti. Žmogus buvo jaunas ir nepatyręs, todėl nuo tokio klausimo šiek tiek pasimetė ir pasakė: "Aš nežinau...".

Tuomet Dievas paėme žmogų už rankos ir nuvedė prie jūros. Priėjus prie kranto, Dievas parodė jam kriaukles, gulinčias ant jūros dugno, ir pasakė:

- Jeigu nori, tai gali pasirinkti sau kriauklės gyvenimą - būsi pačiame dugne, tarp milijonų tokių pačių, kaip ir tu, ir tavo maistu bus tai, ką tau atneš srovė.

Tavo šiandieninė diena bus panaši į vakaryštę, ir visas gyvenimas bus be rizikos ir sukrėtimų.

Nei laimėjimau, nei pralaimėjimai tau nerūpės. Visą laiką tu gulėsi dugne, tik atidarydamas ir uždarydamas žiaunas. Ir taip nuo ryto iki vakaro: atidaryti, uždaryti, atidaryti, uždaryti...

 

...Parodęs žmogui kriauklės gyvenimą, Dievas nuvedė jį prie kalno. Ir ten, aukštai kalnuose, parodė žmogui erelio lizdą. 

 

- Bet, jeigu nori, tai tu gali pasirinkti sau šį gyvenimą. Tu galėsi skraidyti taip aukštai, kaip sugebėsi, galėsi gyventi taip, kaip panorėsi, galėsi pasiekti pačias aukščiausias viršūnes, ir tose viršūnėse tu sutiksi tik nedaugelį tokių, kaip ir tu. Tu pats spręsi, kur ir kaip tau skristi ir kaina viskam tam bus tai, kad niekas ir niekada neatiteks tau šiaip sau.

 

Tu gali rinktis ir šį gyvenimą, jeigu nori..

 

Ir nuo to laiko atsirado pasalyje žmonės, kurie pasirinko sau kriauklės gyvenimą... ir nedaugelis, kurie pasirinko sau erelio gyvenimą.

 

Dar viena sėkmės paslaptis

 

Paimkite bet kokią sėkmę - ar finansuose, ar sportiniuose pasiekimuose, karjeroje ar versle, ar net asmeniniame gyvenime - ji visada turi viena išskirtini bruožą.

 

Sėkmė pasiekiama paprastais, monotoniškais, dažnai nuobodžiais, bet KASDIENIAIS veiksmais!

 

Nebūna, kad tiesiog prabudai turtingu, žinomu ir su Mis Lietuva pašonėje.
Nebūna, kad iš vieno karto, lengvu rankos mostu, sukūrei daugiamilijoninį verslą.

Sveikata taip pat - pati savaime neatsiranda.

Viskas kaip tik yra atvirkščiai.

 

Nors daug kas labai mėgsta svajoti apie tai, kaip staiga vieną dieną "užtarnautai" sulauks sėkmės. Tokiomis svajonėmis nė velnio nepasieksite.

Tik KASDIENIAI veiksmai galėtų nors ir mažu žingsniu, pastumėti Jus į priekį, link savo tikslų. 

 

Ir tuomet, vieną dieną tikrai galima pasijusti sėkmingais ir laisvais! Ir kai aplinkui visi šauks: "štai, jam tai pasisekė".

Tuomet tik Tu žinosi šios sėkmės kainą. 

 

Dar kartą - TIKRAS Gyvenimo būdas kuriamas kasdieniais kruopščiais veiksmais ir darbu su savimi. Tai neatsitinka staiga ir iš karto, kad ir kaip to norėtųsi. 

 

Gyvenimo būdas ir darbas

 

Norime pasidalinti su Jumis viena iš svarbiausių ir strateginių minčių dėl darbo ir gyvenimo būdo, kurį gyvenate.

 

Daugumos žmonių logika yra tokia - aš uždirbinėsiu pinigus, dažnai užsiimdamas nemėgstamu darbu,  o tada už tuos pinigus (tuos, kur liks po mėnesio išlaidų), realizuosiu savo išsvajotą gyvenimą.

Tik kažkodėl jokių pinigų nelieka...

 

Klaida yra tame, kad viskas yra apversta aukštyn kojomis.

Tik įsivaizduokite: dirbamas nemėgstamas (arba nelabai mėgstamas) darbas 8 valandas per parą + 1-2 valandos kelyje!

Vadinasi: 2/3 mūsų sąmoningo gyvenimo (neskaičiuojant išeiginių) išeikvojama tam, kad aprūpinti save normaliu egzistavimo lygiu. Atsižvelgiant į nuovargį po darbo ir kelionę, "tikram" gyvenimui, kurį norite gyventi ir, kuris teikia malonumą, beveik nieko nelieka.

 

Sėkmės paslaptis čia paprasta:

1. Jums būtina rinktis darbą ir veiklą pagal Jūsų norimą gyvenimo būdą. Tai yra - pirmiausia planuojame gyvenimą, kurį Jūs norite gyventi, o  tuomet pagal jį pritaikome darbą. Pavyzdžiui: jeigu Jūs svajojate daug ir laisvai keliauti (su šeima, antrąja puse ir pan.), tai samdomas darbas niekada Jus prie to neprives (komandiruotės čia nesiskaičiuoja). Reikia rinktis kitus variantus.

2. Ir tai turbūt svarbiausia - Jums turi LABAI PATIKTI veikla, kuria Jūs užsiimate. Jūs turite nuo jos tiesiog nerealiai kaifuoti. Taip, kad ji suteiktų Jums neįsivaizduojamą energjos užtaisą.

 

Tada visa kita vyks gerokai paprasčiau.

 

Kai mūsų klausia apie mūsų veiklas, mes visada sakome - mes tiesiog NEgalime NEužsiiminėti savo veiklomis, todėl, kad tai yra tai, kas suteikia mums jėgų ir energijos daryti tai, ką mes mėgstame, kuo mes tikime ir, apie ką svajojame. KASDIEN.

 

Svarbiausia sėkmingo gyvenimo būdo esmė yra tame, kad darbas ir poilsis neskirstomi! Darbas - tai ne tai, nuo ko reikia ilsėtis.
Viskas atvirkščiai - darbas yra tai, kas suteikia jėgų ir energijos!

 

Nuoširdžiai jūsų,

Jurijus Clavas ir Povilas Petrauskas

 

Kas mes?

 

Jurijus Clavas


Investuotojas, verslininkas, mokymų lektorius.

Šiuo metu Jurijus yra keleto verslų savininkas, Intelektualaus fitneso klubų asociacijos prezidentas, labdaros paramos fondo "Europa Pasauliui" steigėjas, blogo "Sėkmės pamokos” autorius, asmenybės tobulėjimo bei tinklinės rinkodaros mokymų projekto Momenton bendraautorius, interneto kursų "El.pašto marketingas praktikoje""Laiko valdymo pagrindai", "Laiko proveržis" autorius.

 

Jurijus yra sertifikuotas Roberto Kijosakio metodiką Europoje atstovaujančios kompanijos Invisible99 dėstytojas, taip pat koučingo įrankio Points of You praktikas.

 

Povilas Petrauskas


Verslininkas, koučingo specialistas mokymų lektorius.

Povilas yra sėkmingas kelių verslų savininkas, Baltijos koučingo centro įkūrėjas, tarptautinės koučingo specialistų fenderacijos atstovybės Lietuvoje (ICF Lithuania) prezidentas, labdaros paramos fondo "Europa Pasauliui" steigėjas asmenybės tobulėjimo ir tinklinės rinkodaros mokymų projekto Momenton bendraautorius, nemokamo motyvacinio projekto "12 savaičių įkvėpimo" autorius.

 

Povilas yra sertifikuotas koučingo specialistas (ACC lygis), koučingo įrankio Points of You ™ licenzijuotas treneris.

 

 

 

Gyvenimo būdas ir judėjimas pirmyn

 

Daugumai žmonių didelė problema yra tai, kad jie lyg ir supranta, kad jiems reikia kažką daryti. Dar daugiau - jie net nori tai daryti, bet... nedaro.

 

Akys žiūri į vieną pusę, protas suvokia, kad reikia eiti į šiaurę, o kojos pačios eina į pietus.

Pvz.: Reikia susitvarkyti su krūva neužbaigtų darbų biure, o vietoje to žmogus sėdi facebook'e ar skaito naujienas internete. Seniai reikia pradėti sportuoti, daryti mankštą rytais, o jis toliau voliojasi lovoje, vietoje to, kad budriai atsikelti ir pabėgioti.

 

Pratęsti šias istorijas, Jūs lengvai galite ir patys.

 

Yra labai paprasta gudrybė, kaip padaryti taip, kad judėti į priekį, link Jūsų trokštamo gyvenimo būdo.

 

Apie tai mes kalbėsime mūsų mokymuose "Gyvenimo būdo transformacija".

Bet svarbiausia - mes ne tik kalbėsime. Mes visa tai darysime ir patys. Kartu su Jumis!

 

Ir mes garantuojame kad Žmogus, kuris praeis visą mokymų programą ir atliks visas užduotis nuo pradžios iki galo, išmoks teisingos judėjimo pirmyn strategijos ir tiesiog neįsivaizduojamai patobulins savo kasdienį efektyvumą.

 

Iki susitikimo mokymuose "Gyvenimo būdo transformacija"!

 

5 pagrindinės problemos

 

Mes norėtume trumpai papasakoti Jums apie pagrindines problemas, kurios atsiranfa kelyje link TIKRO GYVENIMO BŪDO.

 

1. Nesveikas kūnas

Mūsų kūnas - instrumentas, duotas mums mūsų užduočių atlikimui. Jeigu instrumentas streikuoja, tai našumo koeficientas gali nukristi tiek, kad instrumentas darys daugiau žalos, nei naudos. Būtent todėl jį reikia prižiūrėti. Jeigu jūsų kūnas "streikuoja" - išgydykite jį. Jeigu sveikas - kaip taisyklę priimkite profilaktiką fizinių pratimų pavidalu. Parūpinkte savo kūnui kasdienį fizinį krūvį, ir jis tarnaus Jums gerai ir iglai.

 

2. Blaškantys įpročiai

Elektroninio pašto tikrinimas kas minutę, popierinė spauda, neturinti jokios naudos, skype, "čiatai", įvairūs socialiniai tinklai, rūkymas kas pusvalandį - čia toli gražu ne visas sąrašas žalingų įpročių, kuriuose mes dažnai "įklimpstame", pamiršdami apie tikslą, kurio siekiame.

 

Skirdami dėmesį visiems šiems "laiko vagims" mes tiesiog išduodame savo pačių gyvenimą. Galiausiai nelieka nei gyvenimo, nei naudos iš šių įpročių. Priimkite valingą sprendimą dabar pat!

 

3. Stabdanti aplinka

Žmogus - socialinė būtybė. Kiekvienas iš mūsų turime savo pastovaus bendravimo ratą, kurį mes vadiname draugais. Labai dažnai šis ratas mėgina daryti mums įtaką, ypač jeigu mes sulaukiame kokios nors sėkmės arba kyla pozityvių minčių. 4 iš 5 tokių atvejų aplinka reaguoja vienodai: "kuo tu manaisi esąs?", "nieko tau nesigaus" ir t.t. Drąsiai atsikratykite tokių "draugų" todėl, kad jokie jie Jums ne draugai, jei negali Jūsų palaikyti nors morališkai.

 

4. Netinkamo tikslo pasirinkimas

Kaip dažnai mes siekiame tikslų ir vertybių, įpirštų mums iš viršaus? Tėvai, seneliai-senelės (be to, ne tik Jūsų), visuomenė - visi turi nuomonę, ko jums reikia, o ko ne. Tik kažkodėl jie pamiršta, kad tai tik jų asmeninė nuomonė. Jūs juk gyvenate savo gyvenimą, o ne kieno kito. Jūs turite visišką teisę tam, kad savo gyvenime keltis ir siekti savų tikslų.

 

5. Planavimo stoka

Iš eigos lengvai sprendžiasi tik patys paprasčiausi uždaviniai. Tačiau, jeigu Jūsų tikslas ambicingas (o kam mums kitokie?), tai be jo padalinimo į mažesnes užduotis neapsiesite. Tuo tarpu smulkesnės užduotys turi savo apribojimus - terminus, kontekstą, svarbą, apimtis ir t.t. Todėl tam, kad viską suspėti daryti laiku ir vietoje, tikslų siekimą būtina suplanuoti iš anksto.

 

Visus šiuos momentus mes labai rimtai nagrinėsime mūsų mokymuose.

 

Mokymai "GYVENIMO BŪDO TRANSFORMACIJA"

 

Mes puikiai suprantame, kad judėti pirmyn vienam, be mokytojų, yra labai labai sunku. Ir čia nepadės jokie pratimai motyvacijai ar filmo "Paslaptis" žiūrėjimas.

 

Tuo metu judėti pagal konkretų ir nuoseklų planą, palaikant treneriams, kurie jau pasiekė nemažai iš aukščiau aprašyto, arba yra nuėję nemažą kelią link to ir, kurie žino, kaip to išmokyti, gerokai paprasčiau. Ši taisyklė yra aksioma sporte - bet kokio sportininko laimėjimas visada yra mažiausia dviejų žmonių laimėjimas - sportininko (arba komandos) ir trenerio.

 

Mes norime padėti kiekvienam iš Jūsų realizuoti daugumą iš Jūsų tikslų ir sukurti tokį gyvenimo būdą, apie kurį Jūs svajojate!

 

Būtent todėl mes parengėme Jums mokymus "GYVENIMO BŪDO TRANSFORMACIJA".

 

Mokymai bus labai STIPRŪS.

 

Mokymuose mes praktikoje dirbsime su visa eile svarbiausių gyvenimo krypčių:

Dirbsime, darydami kasdienius pratimus lygiagrečiai su "įpastu gyvenimu" - darbu, mokslu, šeima ir t.t.

 

Pasakysime atvirai - mes svajotume, dalyvauti tokiuose mokymuose, kai mums buvo 15  ar 20 metų. Deja, nieko panašaus tada nebuvo.
Dabar tai yra. Labai plačioje mokymų apimtyje, kurią Jums ir esame paruošę ir pasirengę pasidalinti.

 

Mokymų programa

(3 savaitės - 21 užsiėmimas su užduotimis kiekvieną dieną)

 

1 savaitė

1. Greičio didinimas. Sportas ir sveikata.

2. Informacinės, fizinės, moralinės aplinkos valymas.

3. Darbas su išvaizda.

4. Profesinio lygio nuoseklus didinimas.

5. Darbų krūvos tvarkymas.

6. Planavimo pagrindų įsisavinimas (griežta forma - nelaukite gailesčio).

7. Chaoso ir tvarkos teorija.

8. Teisingas dienos nusistatymas.

9. Kruopšti finansų kontrolė.

10. Nugalėtojo elgsena.

11. Savęs apdovanojimas.

12. Sėkmės fiksavimas. Kiekvieną dieną. Nei dienos be žingsnio link sėkmės, o dažniau kelių...didelių ir stiprių, bent jau šias 3 savaites.

13. Santykių su priešinga lytimi gerinimas.

14. Griežta informacinė dieta.

15. Planavimas griūna? Taip ir turi būti, viskas pagal planą.

16. Plano staigiam pakilimui darbe ruošimas.

17. Gyvenimo ryškumo dinimas.

18. Žiūrime gera filmą.

19. Globalaus savo gyvenimo planavimas.

20. Santykių su artimu žmogumi gerinimas.

21. Poilsis? Nieko panaušaus! Kas svajojate ilgiau pasivartyti lovoje - NEDALYVAUKITE, šie mokymai tokiems nepatiks.

22. Savaitės apibendrinimas.

 

2 savaitė

1. Tęsiame kilimą ir didiname apsukas - viskas tampa dar rimčiau.

2. Triukai, padedantys naudingai išnaudoti laiką, apie kurį net nesusimastėte.

3. Pradedame realizuoti proveržį darbe.

4. Darbas aukšto efektyvumo būsenose.

5. Darbas su Jūsų tikslais - daug ir rimtai gryninsime Jūsų tikslus.

6. Jūsų išvaizdos gerinimas.

7. Specialus vyrų išvaizdos "čeklistas" :)

8. Jūsų užduočių vykdymo efektyvumo didinimas.

9. Santykiai su tėvais.

10. Svajojote tapti žvaigžde? Puiku. Dirbsime kamerai, jokio "fušeriavimo".

11. Trumpalaikių tikslų rašymas.

12. Konkrečių planų jų realizavimui sudarymas.

13. Dar geresni santykiai su savo antrąja puse. 

14. Tolimesni žygdarbiai darbe.

15. Specialus savęs "maitinimo" metodas.

16. Darome "čeklistą" kiekvienai dienai.

17. Gyvenimo ryškumo didinimo planavimas.

18. Mokomės dirbti rezultatui - kol padarysim. Be apribojimų. Ant ribos.

19. Ryškaus darbo realizavimas!!!

 20. Randame sau mokytojų.

21. Savaitės apibendrinimas.

 

3 savaitė - slapta!

 

Su tais kas išgyveno pradėsime kilti dar aukščiau. Patys stipriausi "triukai". Pačios įdomiausios ir ryškiausios užduotys.

 

Staigus ir stiprus šuolis į priekį. 

 

Programos neskelbiame. Tie, kas sulauks, sužinos. 

 

Dovanos

 

Kartu su mokymų programa, dovanosime Jums ir krūvą papildomų dovanų, padėsiančių Jums toliau tobulėti, kurių bendra vertė yra virš 500 Eur!

 

Dovana Nr. 1 - Steven Covey "7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai"

(3 Audio CD lietuvių k.) vertė 22 Eur

Dovana Nr. 2 - Bill Newman "Skrajokit su ereliais" (vertė - 10 Eur)

Dovana Nr. 3 - James Allen "Kaip mąsto žmogus" (vertė - 10 Eur)


Daugiau apie mokymų formatą

 

Jūs kas dieną, 21 dieną iš eilės, gausitę el.laiškus su kasdienėmis užduotimis bei jas paaiškinančiais gyvų mokymų audio įrašais ir nagrinėsite bei vykdysite jas nuosekliai diena po dienos.

 

Niekur važiuoti NEreikės! Tai yra Jūs atsidarote laišką su užduotimis, perklausote audio įrašo ir tarytum bendraujate su treneriais ir visa grupe gyvai bei vykdote užduotis.

 

Su kiekvienu laišku Jūs gausite audio įrašą, tad jeigu neturėsite galimybės perklausyti iš karto, galėsittai padaryti vėliau ir atlikti užduotis. Svarbiausia šioje programoje nuoseklus ir kuo tikslenis gaunamų užduočių atlikimas. Juk dirbate dėl savęs, o ne ko nors kito.

 

Kaip man ryžtis pakloti tokią pinigų sumą už kažkokius mokymus!?

 

Vienas iš svarbių faktorių, skiriančių sėkmingus žmones nuo 95% statistinių yra tai, kad jie labai aiškiai supranta skirtumą tarp IŠLAIDŲ ir INVESTICIJŲ. Ypač, kai tai susiję su investicijomis į save, savo įgūdžių lavinimu, savo lygio kėlimu kokioje nors srityje.

 

Kaip mąsto paprastas žmogus, sužinojęs apie eilinį seminarą, kuris gali būti jam naudingas: - Ne, aš dabar tam neturiu pinigų, tai per daug didelės išlaidos.

 

Sėkmingo žmogaus mąstymo skirtumas tame, kad jis žiūri į tokius dalykus būtent kaip į investicijas į save. Jis mąsto taip: - Šiandien aš investuoju į savo išsilavinimą 1000 Eurų, rytoj man tai atneš 10000 Eurų. Puiku, imu!

 

Kol Jūs neišmoksite matyti skirtumo tarp IŠLAIDŲ ir INVESTICIJŲ Į SAVE, tol ir liksite savo sename lygyje.

Sėkmingi žmonės mokosi pastoviai. Jie investuoja į tai didelius pinigus, kartais paskutinius, atsisakydami sau būtiniausių dalykų. 

Mes žinome pavyzdžius pažįstamų žmonių, kurie skolinosi po 10-20 tūkstančių dolerių tam, kad nuskristi į mokymus. Pvz.: Roberto Kijosakio, JAV. Kartais jie net nežinodavo, kaip atidavinės šiuos pinigus, bet neabejojo, kad tai teisingas sprendimas. 

Visi aplinkiniai, žinoma, sukiojo pirštu prie smilkinio, vadinadami tokius žmones išprotėjusiais. Tik štai, po kurio laiko, tie žmonės "kažodėl" "staiga" ir "netikėtai" pakildavo aukščiau visų aplinkinių pagal pajamų, laisvo laiko ir socialinės sėkmės lygį.

Per paskutinius 2013 metus mes asmenšikai investavome į save ne mažiau, kaip po 10 000 Lt kiekvienas - aplankėme ir išklausėme tiek gyvai, tiek įrašuose dešimtis mokymų ir seminarų. Daugelis mūsų pažįstamų nesuprasdavo, kai mes vykdavome į eilinį seminarą už kelis tūkstančius litų ar eurų. Tačiau mes gerai žinome skirtumą tarp IŠLAIDŲ ir IRNVESTAVIMO į save.

Esame tikri, kad ir Jūs suprantate šį skirtumą.

Pagarbiai,

Jurijus Clavas ir Povilas Petrauskas

P.S. Anekdotas šia tema:

Iškviečia į mokyklą Petriuko tėtį, verslininką.

Mokytoja skundžiasi:

-Jūsų sūnus praleidinėja pamokas, pamokų metu nedėmesingas, užduočių nedaro - pažangumas žemiau leidžiamo lygio! Be to jis daug rūko, išgėrinėja ir hm..miega su valytoja!

Petriuko tėtis pažadėjo paauklėti sūnų. Ir kitą dieną pasikvietė jį pas save į ofisą.

Pasodino į krėslą ir pradėjo pokalbį:

- Sako, tu parūkai?

- Jeigu sako, tai taip ir yra.

- O ką tu rūkai?

- O ką galima nupirkti už kišenpinius? Geriausiu atveju - "Astra"..

- Na, tai pamėgink šias!

Su tais žodžiais tėtis atidaro humidorą, o  ten cigarai ir visų rūšių sigaretės. Petriukas išsirinko kubietišką, patį didžiausią, cigarą Heribą, užtraukė..

- Oj, tėti! Super!

- Sako, kad tu ir išgerinėji. O ką, jeigu nepaslaptis?

- Ką galima nupirkti už tokius pinigus? Vaisių vyną prarūgusį nebent..

- Nagi pamėgink tai...

Atidaro barą, pripildytą visokiausiais brangiais alkoholiniaisi gėrimasi ir įpila Petriukui "Lui XIII". Tas išgeria, užkanda šokoladu..

- Tėti! Super!

- Girdėjau, kad tu moterį ten turi? Su kuo gi tu ten?

- Na, ką galima turėti už pusę butelio vaisių vyno...? Valytoją mūsų.

- O tu pamėgink šitą.

Tėtis skambučiu pakviečia sekretorę, ir ji išsiveda Petriuką į poilsio kambarį. Po valandos Petriukas su degančiomis akimis išeina iš ten ir taria.

- Tėti, super! Kokia moteris!...

- Sūnau, atmink. Tam, kad rūkyti tokius cigarus, gerti tokį konjaką ir turėti tokias moteris reikia MOKYTIS, MOKYTIS ir dar kartą MOKYTIS!!!

 

Tačiau Jums NEREIKIA dalyvauti šiuose mokymuose, jeigu JŪS:

 

1. Tiesiog norite ateiti pasiklausyti kažko naujo. Mums NEREIKIA klausytojų, mums reikia tų, kas pasirengę veikti dėl savo tikslų pasiekimo. Mes patys visada pastoviai mokomės kažko naujo.

2. Nevykėlis, kuriam "visada viskas blogai ir nieko nesigauna". Receptas labai paprastas - arba Jūs darote ir gaunate rezultatus, arba nedarote, bet nieko nekaltinate. Galbūt ne iš karto gausite tuos rezultatus, apie kuriuos svajojote, bet vis tiek - rezultatus. Jeigu pas Jūs nieko nesigauna, tai reiškia tik vieną - Jūs nieko nedarote. Arba pasiteisinimai, arba rezultatas. Trečio negali būti. Jeigu Jūs renkatės pasiteisinimus - Jums čia nepatiks.

3. "Stebuklingų tablečių" ieškotojas. Jeigu Jūs svajojate apie tai, kad šiuose mokymuose staiga atskris burtininkas ant skraidančio kilimo ir padarys viską už Jus - NEDALYVAUKITE.
Mes turime Jums dvi naujienas: gerą ir blogą. Bloga - burtininkas neatskirs. Niekada. Gera - burtininkas ant skraidančio kilimo - Jūs patys. Ir tik nuo Jūsų priklauso Jūsų rezultatai ir Jūsų gyvenimo kokybė. Jeigu Jūs veikiate, pasaulis keisis pagal Jus. Jeigu "sėdite ant tvoros" - gyvenimas praeina pro šalį, kaip televizoriaus ekrane. Bet kuriuo atveju, tai Jūsų pasirinkimas ir Jūsų atsakomybė.

4.Nenorite keistis. Jeigu Jūs norite kitokio gyvenimo, gerokai geresnio už tą, kurį gyvenate dabar, ir tuo pačiu metu nenorite patys keistis - Jums tikrai ne čia. Nesigaus.

Po šių mokymų, Jūs pasikeisite. Be to - stipriai. Mažiausiai dėl to, kad su mūsų pagalba ir tikro gyvenimo spyriais pradėsite tai daryti!

 

Ko NĖRA mūsų mokymuose?

 

Tam, kad iškarto išsklaidyti kai kurias iliuzijas, pasakysime, ko NĖRA mūsų mokymuose. Jeigu Jūs tikitės gauti kažką iš to - NEdalyvaukite.

Tai ne rinktinė informacijos sriuba.

Žinios neveikia. Dar daugiau, dažnai žinios tik trukdo! Mes VEIKSIME! Kiekvieną dieną - žingsnis į priekį. 

Tai nėra eilinė tuštybė, žadanti  30 tūkstančių dalykų, kurie neveikia.

Tai konkretus darbas konkretaus tikslo pasiekimui - jūsų sėkmingo gyvenimo būdo formavimui. Dažnai kruopštus ir nuobodus. Su konkrečiomis užduotimis kiekvienai dienai. 

Tai be profesoriaus-teoretiko pasisakymai, niekada neužsiiminėjusio tokia veikla.

Mes gyvename tą gyvenimą, apie kurį pasakosime Jums. Mes pastoviai judame pirmyn ir tobulėjame. Mes patys darome ir darysime su JUMIS VISUS pratimus, kuriuos pateiksime Jums.

Šiuose mokymusoe praktiškai nebus teorijos.

Tik būtinas minimumas visų užduočių atlikimui praktikoje. Jeigu Jums reikia teorijos - jos dėstoma visur ir daug. Tik ne čia. Mes dirbame rezultatui, o ne dėl abstrakčių žinių.

Šie mokymai - ne "stebuklinga piliulė".

Gali būti, kad ši informacija Jus nuvils, bet jeigu Jūs nieko nedarysite, o tiesiog išklausysite mūsų mokymų, stebuklo neįvyks - Jūsų gyvenimas nepasikeis ir prie išsvajoto gyvenimo būdo Jūs nepriartėsite nei per žingsnį! Mes pateikiam konkretų ir nuoseklų veiksmų planą. Tačiau daryti tuos žingsnius prireiks Jums patiems. Su mūsų palaikymu ir konsultacijomis, bet vis tiek - patiems.

 

Dar klausimai ir atsakymai apie mokymus:

 

Klausimas: Labai noriu dalyvauti mokymuose, bet gyvenu toli nuo Vilniaus ir atvkyti negalėsiu, ką daryti?

Mokymai vyks internetu, todėl juos galėsite klausytis ir dalyvauti iš bet kurio pasaulio kampelio.

Klausimas: kiek pinigų man prireiks mokymų metu?

Mokymai reikalauja tam tikrų pageidaujamų investicijų į savo augimą. Tačiau, jeigu pinigų "visai nėra", galima sudalyvauti išvengiant papildomų išlaidų, apart pačių mokymų.

 

100 % PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA, GALIOJA 90 DIENŲ.

Visiems mūsų mokymams, seminarams ir produktams. Dalyvaukite visu 100%, atlikite visas užduotis ir gaukite rezultatą, kurį garantuojame, kad pasieksite.

Jeigu po vių mokymų Jums nepadarys įspūdžio jų turinys ir rezultatai, mes be klausimų grąžinsime Jums 100% Jūsų sumokėtų pinigų. Be kliūčių. Be problemų. Be nereikalingų klausimų. Galiausiai, jeigu Jūs nepasiekėte tų rezultatų, kuriuos žadėjome, tai neesame verti Jūsų pinigų.
Mes vertiname Jūsų laiką ir lėšas!

Deja, jeigu Jūs nuspręsite, kad mūsų mokymai, praktikos ir strategijos Jums netinka, mes daugiau negalėsime nieko Jums parduoti iš savo mokymų ir medžiagos.

 
Mokymų kaina 

 

Standartinis

  Standartinis Plus   Standartinis VIP

Pagrindinė mokymų programa internetu

 

Darbo žurnalas

E-versija

E-versija

E-versija + CD

Webinarų įrašai

E-versija

E-versija

E-versija + CD

Dovana Nr. 1. Steven Covey "7 sėkmingų žmonių įpročiai" (įprasta kaina 77 Lt)

 

Dovana Nr. 2. Bill Newman "Skrajokit su ereliais" (įprasta kaina 37 Lt)

 

Dovana Nr. 3. James Allen "Kaip mąsto žmogus" (įprasta kaina 37 Lt)

 

Dovana Nr. 4. Koučingo žaidimas "Punctum" (įprasta kaina 200 Lt)

 

Dovana Nr. 5. Koučingo žaidimas "Points of You" (įprasta kaina 450 Lt)

   

Dovana Nr. 6. 3 mėn. asmeninės konsultacijos - koučingo sesijų ciklas po mokymų. (įprasta kaina 1000 Lt)

   

Bendra dovanų vertė

0 Lt 101 Eur 521 Eur

Kaina

169 Eur

259 Eur

578 Eur

       
 

 

Sveikata

Jūs galėsie ženkliai pagerinti savo fizines galimybes, išvaizdą ir savijautą.

Finansai

Jūs išmoksite kontroliuoti, planuoti ir didinti savo pinigų srautus, kurti kapitalą.

Efektyvumas

Jūs išmoksite keltis tikslus ir efektyviai planuoti bei atlikti veiksmus jų siekimui.

Santykiai

Jūs pagerinsite santykius su antrąją puse, artimaisiais. draugais bei aplinkiniais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie artėjantį kursą, sekite mus Facebooke, arba kreipkitės: 

info@momenton.lt, +370 686 868 33, +370 618 66 888

Konfidencialumo politika Partnerinė programa