Koks mėnuo populiariausias atostogoms?

By on Lie 10, 2014 in Renginiai | 0 komentarų

Koks mėnuo yra populiariausias vasaroms atostogoms? Statistikai sako, kad tai Rugpjūtis. Atostogos – metas, kurio visi laukia su malonumu, tačiau jose gali slypėti vienas nemažas pavojus, kuris dažnai tampa rimta kliūtimi grįžtant į įprasta ritmą po atostogų. Gerai atsipalaidavus atostogų metu, Jūsų savidisciplinos „raumenys“ gali smarkiai nusilpti ir todėl, po atostogų būna sunku įsivažiuoti į įprastą darbo ritmą. 

Ar galima to išvengt ir atostogų metų turėti puikų ir kokybišką poilsį, tačiau tuo pačiu neprarasti savidisciplinos formos? Žinoma, taip, jeigu tam tinkamai pasiruošti. 

Liepos 26-27 d. vyksiantis „Savidisciplinos savaitgalis“ yra skirtas būtent tam. Čia Jūs galėsite pasirūointi savo savidisciplinos „raumenų“ forma nesvarbu ar jau grįžote iš atostogų, ar dar tik ketinate jų vykti.

Čia gyvai, visi susirinkę, keletą dienų:

  • Mobilizuosite savo vidinius resursus
  • Išmoksite efektyviau planuoti savo laiką
  • Ilsėsitės nuo kasdienės, įprastos miestietiško ritmo rutinos
  • Tikrinsitės i savo atkaklumo ribas
  • Atrasite naujų idėjų ir būdų gerinti norimas gyvenimo sferas
  • ir tiesiog šauniai leisite laiką geroje kompanijoje
Pasirinkdami Šeimyninį dalyvio paketą, Jūs galite dalyvauti poroje, taip ne tik sutaupysite bet ir gausite vertingą dovaną – Donato Briko 21 dienos transformacinę programą „Savidisciplinos stebuklas“ (standartinė jos kaina 799 Lt!!!) Jeigu antroji pusė dalyvauti negali, raskite draugą, pažįstamą, kaimyną, kuris dalyvautų kartu, bet NEpraleiskite šios progos!

Na, o jeigu visi nerastumėte kas vyktų kartu, tačiau norėtumėte šios vertinos dovanos, rinkitės Auksinį dalyvio paketą ir taip pat ją gausite.

Oficiali registracija į šiuos mokymus jau eina į pabaigą ir vyks tik iki Liepos 11 d. , tad paskubėkite pasinaudoti šia puikia proga.

Siųsti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *