MORE projekto istorija
Įkūrėjo vizija: Atiduoti atgal vargstantiems

Projekto istorija prasidėjo nuo kompanijos MonaVie įkūrėjų Dallin Larsen, Randy Larsen ir Henry Marsh. Jie norėjo, kad jų kompanija būtų tokia, kurios prigimtyje būtų davimas atgal. Jie dirbo kurdami kompanijos kultūrą, kurioje labdara būtų vienu iš pagrindinių principų, kuris įtakokų kompanijos atstovų ir darbuotojų veiksmus. Ir jiems pavyko. Taip gimė projektas MORE.
Pasakodamas apie Sergio Ponce, MORE Project Brazil direktorių, Dalinas Larsenas (Monavie ir MORE projekto įkūrėjas) aiškina. “Netrukus po to, kai MonaVie pradėjo veiklą 2005 Sausį, kompanija sulaukė didžiulio augimo. Tai pripildė mus jausmo kuo skubiau rasti nepelno siekiančią organizaciją, kur galėtų būti mūsų partneriu; kažką, kas mūsų įsitikinimu, galėtų pakeisti vaikų gyvenimus. Tai buvo gerokai prieš tai, kai mes atradome organizaciją, dėka Monavie partnerio Dougo Rowlando. Savo labdaringos veiklos Brazilijoje metu, jis sutiko Sergio Ponce, kuris, sekdamas savo mamos Cecilia Ponce darbų pavyzdžiu, – sukūrė viltingą ir naudingą projektą Rio de Ženeiro pakraščiuose.”

Sergio tikra meilė ir atsidavimas favelų (lūšnynų) gyventojams, padarė tokį įspūdį Dallinui  ir jo žmona Karre, jog jie nusprendę remti šį projektą ir padėti įregistruoti jį, kaip nepriklausomą labdaros organizaciją.

MORE projekto misija
Motyvuojamas meilės ir užuojautos,  MORE Projektas skiria save ir savo resursus toms skurstančioms masėms, kurios yra visuomenės ignoruojamos ir paliekamos likimo valiai. Projektas daro viską, kas jo jėgoms, atkuriant šeimų gyvenimus į tinkamą lygį visame pasaulyje. Jo filosofija ir metodologija yra paprasta: suteikti maisto ir būstą, ugdyti asmenis mokslu, įgūdžiais, resursais ir padėti jiems, jų šeimoms ir ateities kartoms visam laikui ištrūkti iš skurdo rato.

MORE Projektas Brazilijoje:

MORE Projekto pirmoji iniciatyva prasidėjo Brazilijoje. MORE Projektas siekia keisti vaikų, gyvenančių skurde Brazilijos favelose (lūšnynuose) Rio de Ženeiro pakraščiuose, gyvenimus. Jo veikla Brazilijoje, remiasi tikėjimu, kad vaikai yra ateities viltis. Šiandien, MORE Projektas suteikia mokyklas, maistą, prieglobstį, dantų priežiūrą ir kitus kritinius resursus ir pagalbą vaikams, tam, kad jie galėtų pradėti naujus gyvenimus, pripildytus vilties, sveikatos ir orumo.