Reaktyvinis Jūsų Sėkmės Variklis

By on Geg 30, 2014 in Blog'as | 0 komentarų

Jeigu Jūs jau nusprendėte dėl judėjimo krypties link pinigų ir sėkmės, o taip pat pasirinkote kompaniją, su kuria Jūsų keliai sutampa, tai dabar norėčiau duoti Jums į rankas tai, kas leis Jums skrieti link tikslo neįsivaizduojamu greičiu! Tai – suvokimas. „Suvokimas ko?“

Vizijos

Įsivaizduokite, kad Jūs naktį važiuojate už savo automobilio vairo, ir Jūsų automobilio šviesos apšviečia tik keletą metrų prieš jį. Ir Staiga Jums atsiranda galimybė pamatyti viską, ką Jums teks praeiti šiame kelyje. Pamatyti gana toli – ne keletą metrų į priekį, o dešimtis kilometrų.

Tai yra, staiga…BAM, įsijungia šivesa, ir Jūs matote viską, kaip ant delno.

Tai ir yra tas Vizijos atsiskleidimo ir kažkokių svarbių Jūsų sėkmei dalykų suvokimas.

Ir tuomet atsiranda suvokimas to, ką mums reikia daryti ir kokia apimtim:

  • Tam, kad tapti žmogumi, kuris gali pasiekti sėkmę šiame versle
  • Tam, kad padaryti viską, ką būtina padaryti, kad sukurti šį verslą.

Pasirinkimą galite padaryti tik  Jūs

Pasirinkitę tiesioginių pardavimų industriją ir kompaniją, Jūs pasirinkote automobilį, kuriuo išvažiavote link savo svajonės.

Kai kurie automobiliai (arba mūsų atveju – tinklinės rinkodaros komanijos) juda lėtai, 2-3 km/val greičiu, jas galima būtų prilyginti paspirtukams, o kai kurios lekia >300 km/val. greičiu, tačiau sulūžta, nenuvažiavusios iki finišo ir numatytų tikslų, tai „neykę mėgėjiško rinkimo superautomobilių klonai“.

Ir Jūsų laukia nelengvas žingsnis  — pasirinkti augančią, tačiau tuo pačiu metu patikimą, dosnią komisiniais, tačiau mokančią ir skaičiuoti savo pinigus kompaniją. Kompanija, kuri automobilio sinonimas atitikų kokybišką, patikimą ir saugų bei komfortišką automobilį – Mercedes, Ferrari ir pan. Tai svarbus momentas, ir mes vėliau prie jo būtinai dar grįšime, o kol kas tiesiog suvokite, kad nuo ūsų automobilio greičio ir patikimumo priklauso tai, kaip greitai Jūs atvyksite į savo svajonę, o taip pat – pasieksite Jūs su pasirinkta kompaniją ją iš viso.

Savo sėkmės priežastimi būsite tik Jūs

Ar pakanka tik pasirinkit kryptį ir patikimą automobilį kelyje į savo sėkmę? Mano atsakymas: Žinoma, NE.  Be viso kito, Jums dar būtina tapti viena iš pagridinių šio proceso dalių, tapti savo kompanijos sėkmės priežastimi pasaulyje, šalyje, apskrityje, mieste, net ir miesto gatvėję!

Supraskite, prašau, kad tai vienvietis (maks. dvivietis, jeigu vystote verslą poroje) automobilis, jog niekas kitas, išskyrus Jus, nepasuks rakto užvedimo spynelėje, neįjungs pirmos pavaros, nepaspaus greičio pedalo. Suvokite, kad tai ne autobusas, kurį vairuoja Jūsų sponsorius, o Jūs miegate, išsitiesę ant vienos iš sėdynių, laukdami, kada gi jis nuveš Jus link Jūsų sėkmės!

Jeigu norite labiau pagilinti savo įgūdžius, kurie padėtų Jums kurti tokią bendruomenę savo tinklinės rinkodaros versle, pasidomėkite mūsų naujuoju kursu „MLM koučingas“, kurio pagalba įgysite naudingų žinių, kaip koučingo pagalba galite ugdyti savo komandas. Plačiau apie kursą galite sužinoti čia.

 

Ar tai padėjo Jums? Jeigu taip, būčiau dėkingas, jeigu Jūs pakomentuotumėte straipsnį ir pasidalintumėte juo su kitais Facebook.

 Jurijus Clavas

Intelektualaus fitneso klubų asociacijos prezidentas, labdaros paramos fondo „Europa Pasauliui“ steigėjas, blogo „Sėkmės pamokos” autorius, asmenybės tobulėjimo bei tinklinės rinkodaros mokymų projekto Momenton bendraautorius, tinklodarininkas.

Mano tikslas – padėti Jums įgyvendinti Jūsų svajones, per vertingą bendravimą, naudingą mokymąsi bei vaisingą partnerystę. 

 

Siųsti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *