Liepos 26-27 d.

Ekstremalus
"Savidisciplinos savaitgalis"

SodybOJE "Dubuklis"

2014 m. Liepos 26-27 d.

 

 

Dėmesio! Dalyvių registracija pasibaigs Liepos 20 d. 23:59 val.

Jums liko:

Apie gyvenimĄ, kuris gali bŪti geresnis

Turime Jums keletą klausimų, į kuriuos svarbu atsakyti sąžiningai prieš patį Save.

Kiek Jūs mėgaujatės savo gyvenimu? Gal kartais jis Jums yra tarsi kova su kasdieniais sunkumais, kurie atrodytų niekada nesibaigs...

Ar jūs galvojate, kad gyvenate ryškų ir prisotintą gyvenimą taip, kad kiekvieną dieną, susitinkant su savo draugais, kurie atvėrę burnas klauso pasakojimų apie Jūsų nepaprastus nuotykius, žygdarbius ir pasiekimus versle, sporte ar socialiniame gyvenime? 

Gal Jūsų gyvenimas atrodo, kaip "švilpiko diena": darbas - alus - televizorius - vakarėlis savaitgalį - atostogos Turkijoje 1 kartą per metus..

Galite Jūs pasigirti gera sveikata ir vikrumu įvairiose sporto šakose? Ar didžiausią savo sportinį žygdarbį per paskutinius metus Jūs atlikote, užlipdami į 12-ą savo daugiabučio aukštą, kai sugedo liftas...?

Ar jūs džiaugiatės savo veikla? Ar jūs patenkinti pajamomis, kurias ji Jums suteikia?  Ar gyvenimas Jums dalinasi į dvi, iš principo, skirtingas dalis - "darbas" ir "po darbo"? Pirmąją Jūs sunkiai pakenčiate, kaip priverstinę būtinybę, antroji - tikras gyvenimas! O apie pinigus galima patylėti... Ar tai pinigai? Tik trupinėliai.. 

Ar patenkinti Jūs santykiais su savo artimiausia aplinka: mylimu žmogumi, tėvais, giminaičiais ir draugais? Ar šie santykiai seniai kuriami, naudojant seną principą "silpna taika", kuri geriau už "draugišką ginčą"?

Visa tai paprasti klausimai, bet jie apibrėžia Jūsų gyvenimo kokybę.

Ar Jūs gyvenimo pabaigoje prisiminsite "pilkas dienas"? Vargu. Įsimena tik pačios RYŠKIAUSIOS akimirkos!

Vieną akimirką mums nusibodo žiūrėti į 97% aplinkinių žmonių monotoniškas ir pilkas dienas.
Mes mėgstame svajoti ir tikime, kad tokių pačių yra kur kas daugiau! Būtent dėl to mes norime pasidalinti galimybe staiga pakilti tiems,  kas svajoja apie daugiau. Todėl...

2014 Liepos 26-27 d.
sodyboje "Dubuklis"

Mes metame Jums iŠŠŪKĮ!

Iššūkį monotoniškoms, pilkoms dienoms - kasdieniam darbui nuo 8 iki 17, atostogoms 1-2 kartus per metus, nuobodžiam, vienodam gyvenimui, buitiniam komfortui ir socialiniams stereotipams. 

Mums patinka elgesys, kuris griauna visus sąlygotumus! Mums patinka saldus pergalių skonis! Mums patinka adrenalino pojūtis, pripildantis kraują! Mums patinka žaisti dėl neapsakomo jausmo! Ir, po šimts pypkių, mums patinka balansuoti ant galimybių ribos!

Mes nuoširdžiai manome, kad kiekvienas žmogus sugeba daugiau. Gerokai DAUGIAU! Gyventi pilnavertį, turtingą gyvenimą, pilną ryškių emocijų, socialinės ir finansinės sėkmės, laisvės ir pozityvumo. Būtent tai mes vadiname  TIKRUOJU GYVENIMO BŪDU!

Tad kvieČiame Jus į SAVIDISCIPLINOS SAVAITGALĮ.

 

Daugumai žmonių didelė problema yra tai, kad jie lyg ir supranta, kad jiems reikia kažką daryti. Dar daugiau - jie net nori tai daryti, bet... nedaro.

Akys žiūri į vieną pusę, protas suvokia, kad reikia eiti į šiaurę, o kojos pačios eina į pietus.

Pvz.: Reikia susitvarkyti su krūva neužbaigtų darbų biure, o vietoje to žmogus sėdi facebook'e ar skaito naujienas internete. Seniai reikia pradėti sportuoti, daryti mankštą rytais, o jis toliau voliojasi lovoje, vietoje to, kad budriai atsikelti ir pabėgioti.

Pratęsti šias istorijas, Jūs lengvai galite ir patys.

Yra labai paprasta gudrybė, kaip padaryti taip, kad judėti į priekį, link Jūsų trokštamo gyvenimo būdo.

Savidisciplinos savaitgalyje, dviejų dienų susitikime, Jūs turėsite galimybę padirbėti būtent su tomis savo gyvenimo sferomis, kuriose Jums trūksta savidisciplinos.

Bet svarbiausia - mes ne tik kalbėsime. Mes visa tai darysime ir patys. Kartu su Jumis!

Ir mes garantuojame kad Žmogus, kuris praeis visą mokymų programą ir atliks visas užduotis nuo pradžios iki PABAIGOS, išmoks teisingos judėjimo pirmyn strategijos ir tiesiog neįsivaizduojamai patobulins savo kasdienIUS REZULTATUS.

 

Mokymai vyks Liepos 26-27 d. Sodyboje "Dubuklis".

Visą tą laiką mes su jumis intensyviai dirbsime su jūsų įgūdžiais, duosiančiais jums neįtikėtinus rezultatus.

 


Kas bus šiuose mokymuose?

mOKYMAI koncentruosi į 5 pagrindines sritis:

 

sVEIKą kūną

Mūsų kūnas - instrumentas, duotas mums mūsų užduočių atlikimui. Jeigu instrumentas streikuoja, tai našumo koeficientas gali nukristi tiek, kad instrumentas darys daugiau žalos, nei naudos. Būtent todėl jį reikia prižiūrėti. Jeigu jūsų kūnas "streikuoja" - išgydykite jį.

Jeigu sveikas - kaip taisyklę priimkite profilaktiką fizinių pratimų pavidalu. Parūpinkte savo kūnui kasdienį fizinį krūvį, ir jis tarnaus Jums gerai ir iglai.

 

 

BLAŠKANČIUS ĮPROČIUS

Elektroninio pašto tikrinimas kas minutę, popierinė spauda, neturinti jokios naudos, skype, "čiatai", įvairūs socialiniai tinklai, rūkymas kas pusvalandį - čia toli gražu ne visas sąrašas žalingų įpročių, kuriuose mes dažnai "įklimpstame", pamiršdami apie tikslą, kurio siekiame.

Skirdami dėmesį visiems šiems "laiko vagims" mes tiesiog išduodame savo pačių gyvenimą. Galiausiai nelieka nei gyvenimo, nei naudos iš šių įpročių. Priimkite valingą sprendimą dabar pat!

 

gniuždančią aplinką

Žmogus - socialinė būtybė. Kiekvienas iš mūsų turime savo pastovaus bendravimo ratą, kurį mes vadiname draugais. Labai dažnai šis ratas mėgina daryti mums įtaką, ypač jeigu mes sulaukiame kokios nors sėkmės arba kyla pozityvių minčių. 4 iš 5 tokių atvejų aplinka reaguoja vienodai: "kuo tu manaisi esąs?", "nieko tau nesigaus" ir t.t. Drąsiai atsikratykite tokių "draugų" todėl, kad jokie jie Jums ne draugai, jei negali Jūsų palaikyti nors morališkai.

 

 

 

Netinkamą laiko paskirstymą.

Kaip dažnai mes siekiame tikslų ir vertybių, įpirštų mums iš viršaus? Tėvai, seneliai-senelės (be to, ne tik Jūsų), visuomenė - visi turi nuomonę, ko jums reikia, o ko ne. Tik kažkodėl jie pamiršta, kad tai tik jų asmeninė nuomonė. Jūs juk gyvenate savo gyvenimą, o ne kieno kito. Jūs turite visišką teisę tam, kad savo gyvenime keltis ir siekti savų tikslų.

 

 

 

Planavimo stoką

Iš eigos lengvai sprendžiasi tik patys paprasčiausi uždaviniai. Tačiau, jeigu Jūsų tikslas ambicingas (o kam mums kitokie?), tai be jo padalinimo į mažesnes užduotis neapsiesite.

Tuo tarpu smulkesnės užduotys turi savo apribojimus - terminus, kontekstą, svarbą, apimtis ir t.t. Todėl tam, kad viską suspėti daryti laiku ir vietoje, tikslų siekimą būtina suplanuoti iš anksto.

 

Visus šiuos bei kitus svarbus kausimus mes labai rimtai nagrinėsime mūsų mokymuose.

Mes puikiai suprantame, kad judėti pirmyn vienam, be mokytojų, yra labai labai sunku. Ir čia nepadės jokie pratimai motyvacijai ar filmo "Paslaptis" žiūrėjimas.

Tuo metu judėti pagal konkretų ir nuoseklų planą, palaikant treneriams, kurie jau pasiekė nemažai iš aukščiau aprašyto, arba yra nuėję nemažą kelią link to ir, kurie žino, kaip to išmokyti, gerokai paprasčiau. Ši taisyklė yra aksioma sporte - bet kokio sportininko laimėjimas visada yra mažiausia dviejų žmonių laimėjimas - sportininko (arba komandos) ir trenerio.

Mes norime padėti kiekvienam iš Jūsų realizuoti daugumą iš Jūsų tikslų ir sukurti tokį gyvenimo būdą, apie kurį Jūs svajojate!

Būtent todėl mes kviečiame Jus į
"SAVIDISCIPLINOS SAVAITGALĮ".

 

Pasakysime atvirai - mes svajotume, dalyvauti tokiuose mokymuose, kai mums buvo 15 ar 20 metų. Deja, nieko panašaus tada nebuvo. Dabar tai yra.

Jūsų dėmesiui dalis mokymų programos:

1. Greičio didinimas. Sportas ir sveikata.

4. Profesinio lygio nuoseklus didinimas.

5. Darbų krūvos tvarkymas.

8. Teisingas dienos nusistatymas.

9. Kruopšti finansų kontrolė.

10. Nugalėtojo elgsena.

11. Savęs apdovanojimas.

12. Sėkmės fiksavimas. Kiekvieną dieną. Nei dienos be žingsnio link sėkmės, o dažniau kelių...didelių ir stiprių.

13. Santykių su priešinga lytimi gerinimas.

14. Griežta informacinė dieta.

17. Gyvenimo ryškumo didinimas.

18. Žiūrime gera filmą.

19. Globalaus savo gyvenimo planavimas.

20. Santykių su artimu žmogumi gerinimas.

21. Poilsis? Nieko panaušaus! Kas svajojate ilgiau pasivartyti lovoje - NEDALYVAUKITE, šie mokymai tokiems nepatiks.

22. Darbas su Jūsų tikslais - daug ir rimtai gryninsime Jūsų tikslus.

23. Santykiai su artimaisiais.

24. Svajojote tapti žvaigžde? Puiku. Dirbsime kamerai, jokio "fušeriavimo".

25. Mokomės dirbti rezultatui - kol padarysim. Be apribojimų. Ant ribos.

Kaip jums ryžtis išleisti tokią pinigų sumą už kažkokius mokymus!?

Vienas iš svarbių faktorių, skiriančių sėkmingus žmones nuo 95% statistinių yra tai, kad jie labai aiškiai supranta skirtumą tarp IŠLAIDŲ ir INVESTICIJŲ. Ypač, kai tai susiję su investicijomis į save, savo įgūdžių lavinimu, savo lygio kėlimu kokioje nors srityje.

Kaip mąsto paprastas žmogus, sužinojęs apie eilinį seminarą, kuris gali būti jam naudingas: - Ne, aš dabar tam neturiu pinigų, tai per daug didelės išlaidos.

Sėkmingo žmogaus mąstymo skirtumas tame, kad jis žiūri į tokius dalykus būtent kaip į investicijas į save. Jis mąsto taip: - Šiandien aš investuoju į savo išsilavinimą 1000 Litų, rytoj man tai atneš 10000 Lt. Puiku, imu!

Kol Jūs neišmoksite matyti skirtumo tarp IŠLAIDŲ ir INVESTICIJŲ Į SAVE, tol ir liksite savo sename lygyje.

Sėkmingi žmonės mokosi pastoviai. Jie investuoja į tai didelius pinigus, kartais paskutinius, atsisakydami sau būtiniausių dalykų.

Mes žinome pavyzdžius pažįstamų žmonių, kurie skolinosi po 10-20 tūkstančių dolerių tam, kad nuskristi į mokymus. Pvz.: Roberto Kijosakio, JAV. Kartais jie net nežinodavo, kaip atidavinės šiuos pinigus, bet neabejojo, kad tai teisingas sprendimas.

Visi aplinkiniai, žinoma, sukiojo pirštu prie smilkinio, vadinadami tokius žmones išprotėjusiais. Tik štai, po kurio laiko, tie žmonės "kažodėl" "staiga" ir "netikėtai" pakildavo aukščiau visų aplinkinių pagal pajamų, laisvo laiko ir socialinės sėkmės lygį.

Per paskutinius 2013 metus mes asmenšikai investavome į save ne mažiau, kaip po 10 000 Lt kiekvienas - aplankėme ir išklausėme tiek gyvai, tiek įrašuose dešimtis mokymų ir seminarų. Daugelis mūsų pažįstamų nesuprasdavo, kai mes vykdavome į eilinį seminarą už kelis tūkstančius litų ar eurų. Tačiau mes gerai žinome skirtumą tarp IŠLAIDŲ ir IRNVESTAVIMO į save.

Esame tikri, kad ir Jūs suprantate šį skirtumą.

 

 

Kaip vyks mokymai?

2 dienas Jūs pilnai pasinersite į disciplinuotą ir konkrečiai sudėliotą režimą, kuriuo ir gyvensite visą savaitgalį sodyboje "Dubuklis", jūsų dienovarkė bus suplanuota iš anksto taip, kad maksimaliai išjudinti jus iš letargo miego ir mobilizuoti Jūsų vidinius resursus.

Mokymai sukurti tokiu būdų, kad norite jūs to ar ne, tačiau jūsų pokyčiai fprasidės ormuosis jau pačių mokymų metu. Tai mes jums garantuojame!

Ką jūs gausite mokymų metu?

#1. Mobilizuosite savo vidinius resursus intensyviems darbams;

#2. Išmoksite efektyviau planuoti savo laiką

#3. Pailsėsite nuo kasdienės rutinos

#4. Pasitikrinsite savo atkaklumo ribas

#5. Atrasite naujų idėjų ir būdų gerinti norimas gyvenimas sferas

#6. Praleisite laiką smagioje kompanijoje

 

Kiek kainuoja šie mokymai?


Pasirinkite Jūsų dalyvavimo mokymuose variantĄ

 

Bazinis dalyvavimo variantas
STANDARTINIS

 

597 Lt
397 Ltpirmiems 10 7 dalyviams
2 dienos mokymų
Maitinimas
Nakvynė
Transformacinė 21 dienos programa "Savidisciplinos stebūklas" + Brian Tracy audio knyga
597 Lt
397 Ltpirmiems 10 7 dalyviams
Populiariausias variantas
AUKSINIS

 

1396 Lt
599 Ltpirmiemms 7 dalyviams
2 dienos mokymų
Maitinimas
Nakvynė
Transformacinė 21 dienos programa "Savidisciplinos stebūklas" + Brian Tracy audio knyga
1396 Lt
599 Ltpirmiems 10 7 dalyviams
IDEALUS POROMS
ŠEIMYNINIS

2 asmenims

1096 Lt
862 Ltpirmiems 10 7 dalyviams
2 dienos mokymų
Maitinimas
Nakvynė
Transformacinė 21 dienos programa "Savidisciplinos stebūklas" + Brian Tracy audio knyga (1 VNT.)
1096 Lt
862 Ltpirmiems 10 7 dalyviams

iki registracijos pabaigos liko:

tAI NE PIRMI MŪSŲ MOKYMAI ASMENINIO EFEKTYVUMO IR SAVIDISCIPLINOS SRITYSE.

Anksčiau mes jau padėjome daugeliui žmonių padidinti jų efektyvumą, suformuoti tvirtus svarbių įgūždių pagrindus ir jie liko patenkinti.

Tačiau šie mokymai stipriai skiriasi nuo ankstesnių

Juose Jūs daryiste ne tik kai kurias efektyviausias ankstensių mokymų užduotis, bet susidursite ir su naujais iššūkiais. Be to visą tai darysite ne sėdint prie kompiuterio ekrano ir klausiantis mūsų užduočių webinarų metu, o gyvai visi susirinkę sodyboje.

Ar tai to verta?

Pagalvokite patys, jeigu jūs mesite iššūkį sau ir stipriai pasistūmėsite ne vienoje, i net 8 savo gyvenimo srityse iš karto, kokią naudą tai duos Jums?

Paskaičiuokime! Jeigu Jūs jausitės geriau, turėsite daugiau energijos, dėl to spėsite nuveikti daugiau per tą patį laiką, mėgausitės geresniais santykiais, gausite daugiau pajamų, mokėsite balansuoti darbo krūvį ir džiaugtis ryškiu ir spalvingu gyvenimu - kiek vertinsite tokius savo potyrius?

Įspūdinga, tiesa?

Mes padėsime Jums padirbėti būtent su tais įgūdžiais, kuriuos lavindami ir toliau jūs galėsite pasiekti visų šių aprašytų rezultatų.

 

Rezultato garantija!

garantijaVisiems mūsų mokymams, seminarams ir produktams. Dalyvaukite visu 100%, atlikite visas užduotis ir gaukite rezultatą, kurį garantuojame, kad pasieksite.

Jeigu po vių mokymų Jums nepadarys įspūdžio jų turinys ir rezultatai, mes be klausimų grąžinsime Jums 100% Jūsų sumokėtų pinigų. Be kliūčių. Be problemų. Be nereikalingų klausimų. Galiausiai, jeigu Jūs nepasiekėte tų rezultatų, kuriuos žadėjome, tai neesame verti Jūsų pinigų.

Mes vertiname Jūsų laiką ir lėšas!

Deja, jeigu Jūs nuspręsite, kad mūsų mokymai, praktikos ir strategijos Jums netinka, mes daugiau negalėsime nieko Jums parduoti iš savo mokymų ir medžiagos.

 

 

 

Dovanos nuo mokymų vedėjų

Be to mes parengėme jums dovanas, kurių bendra vertė yra 600 litų!

praktiniai mokymai "asmeninių finansų valdymas"

Autorius: Jurijus Clavas

Kaina: 150 Lt (Jums - NEMOKAMAI)

3 Asmeninės koučingo sesijos

Koučeriai: Jurijus Clavas, Povilas Petrauskas

Kaina: 450 Lt (Jums - NEMOKAMAI)

 

Pasižiūrėkite kokius atsiliepimus paliko mūsų ankstesnių mokymų dalyviai

Beata Nicholson
apie "Gyvenimo būdo transformaciją"
Kristina Lazickaitė
apie "Gyvenimo būdo transformaciją"

Man mokymai labai patiko. Jie apima labai daug gyvenimo sričių, leidžia išsigryninti savo tikslus, išmėginti naujus dalykus, skatina svajoti.

Labai svarbu atlikti visas užduotis be išimties ir su užsidegimu, nes tik tai leidžia pajusti gyvenimo žavesį. 21 diena mokymams iš tiesų netrumpas laiko tarpas, bet ką reiškia visą gyvenimą po jų „nesiliauti gyventi“.

Manau tam padėtų šių užduočių nuolatinis kartojimas, bent po užduotį per savaitę, žinoma skaičiuojant ritinių ritualų.
Donatas Brikas
apie "Laiko proveržį"
Elena Smilgevičiūtė
apie "Gyvenimo būdo transformaciją"

Paskutinioji Gyvenimo būdo transformacijos (GBT) užduotis – parašyti atsiliepimą apie mokymus.

Šią užduotį kaip ir visas kitas užduotis, kurias reikėjo atlikinėti, noriu atlikti kuo geriau ir su didžiuliu malonumu bei nedideliu liūdesiu, taip, liūdesiu, nes tai reiškia, kad mokymai baigėsi, ir nuo šiol transformuosiuosi be niekieno pagalbos. Mokymuose dalyvauti paskatino draugas, atsakydamas į vieną mano komentarą bendrame susirašinėjime, kuriame pasakiau, kad visoms savo norimoms veikloms atlikti, man gyvenime nepakanka laiko. Atsakydamas jis man atsiuntė nuorodą apie šiuos mokymus.

Tą minutę, žinoma, neradau laiko paskaityti, bet prisiminiau apie juos po kelių dienų. Perskaičiau aprašymą ir supratau, kad privalau juose sudalyvauti, nes ne tik kad pajaučiau, kad iš jų gausiu daug naudos, bet ir dėl to, kad mokymai skelbė, jog bus labai stiprūs, ir ne lengvi. Pagalvojau sau: “na kas ten gali būti tokio sunkaus” ir pasidarė labai smalsu. Noras sau darkart įrodyti, kad bet kokius sunkumus galiu nugalėti, noras patirti nepatirtų emocijų, įgyti naujų žinių bei noras išmokti kryptingai siekti savo tikslų, paskatino padaryti sprendimą pasiryžti. Taigi užsiregistravau ir su nekantrumu laukiau mokymų pradžios. Jau gavusi pirmąsias užduotis supratau, kad teks keisti savo įpročius, daryti tai, ko iki šiol nesu dariusi, ir atsisakyti kai kurių gyvenimo silpnybių, be kurių sunkiai įsivaizdavau savo dieną.

Kasdien prisidėdavo vis naujų ir naujų užduočių, o tos, kurios buvo užduotos pradžioje jau nebeatrodė reikalaujančios tiek pastangų, kiek jų reikėjo prasidėjus mokymams. Sunku apsakyti tą puikų jausmą, kuomet atsisėdi vakare apibendrinti savo dieną, ir supranti, kad dabar padarai daugiau negu padarydavai iki mokymų, kad patyrei emocijų, kurių niekada nebuvai patyręs, kad būtent užduotys ir pastangos jas atliekant pažadino prisnūdusį vidinį ir išorinį pasaulį, sukonkretino senus ir išgrynino naujus tikslus, parodė, kad tam tikrų įpročių dėka šiame gyvenime galime atrasti sau daugiau prasmės ir paskatino į gyvenimą pažiūrėti kūrybiškiau ☺

Jeigu Jūs jaučiate, kad Jums reikia iššūkių, kad šiandien esate nevisai toje vietoje, kurioje norėtumėte būti, kad nesigauna suderinti visų norimų dalykų, nes viskam neužtenka laiko, kad stinga savikontrolės ir disciplinos, kad norėtumėte pagerinti savo planavimo įgūdžius, sužadinti kūrybiškumą, mokėti šiame bėgančiame gyvenime kokybiškai atsipalaiduoti bei norite išmokti daryti krūvą kitų dalykų, kurie veda į KOKYBIŠKESNĮ gyvenimą, šie mokymai yra tikrai Jums.

Atrodytų, kad daugelį iš paminėtų dalykų galėtumėte padaryti ir patys be niekieno pagalbos, bet ar nemanote, kad jeigu jų nedarote dabar, kad taip niekada ir nepradėsite? Atsakykite nuoširdžiai sau į šį klausimą, ir tai turėtų būti Jūsų atsakymas, ar Jums reikia šių mokymų. Aš prisipažinau sau, kad srityse, kurias apima mokymai man reikia stumtelėjimo ir aš jį gavau. Būtent už tai ir noriu padėkoti!

Sėkmės visiems ieškant savo gyvenimo kelio ir būdų pasiekti užsibrėžtus tikslus ☺
Gintarė Petkevičiūtė
apie "Laiko proveržį"

Apie mano laiką, jo planavimą ir 10 dienų patyrimą

Esu iš tų, kurie mėgsta susigalvoti 100 reikalų ir dar plius vieną, kad tik nebūtų nuobodu. Mokykloje visada bandydavau kažką naują, ilgam neužtrukdama nė vienoje veikloje. Lankytų būrelių ir visokiausių prigalvotų reikalų sąrašas labai ilgas, taip susiformavo ir elgesio modelis: daug visko noriu DABAR.

Suprantu, kad prisiimtus įsipareigojimus reikia įvykdyti. Tačiau tik susirašius visus juos, supratau, kad tai užims daug savaičių. Supratau, kad kai kurie iš jų visiškai MANO PAČIOS prigalvoti darbai sau ir jų (niekam) dabar nereikia, kad vyktų tai, kas turi vykti įvairiuose procesuose ir veiklose. O svarbiausia kad jie velkasi paskui ir trukdo man ne tik pamatyti tai, ką aš veikiu, bet ir pagalvoti: iš tiesų, ko gi aš noriu?

Džiaugiuosi, kad pagaliau pažvelgiau tiesai į akis ir galiu sau pasakyti: PER DAUG. Šias 10 dienų buvau pažadėjusi sau daryti tik DARBUS ir skirti minimaliai laiko poilsiui ir pramogoms. Planavau, susiėmusi save į rankas, per 10-14 valandų koncentruotos veiklos per dieną, padaryti tai, kas neleido judėti pirmyn tokiu tempu, koks man labiausiai (pa)tiktų.

Supratau, kad mano laiko ir energijos vagys yra labai paprasti: nuolat skambantis telefonas su klausimais: “kaip sekasi?”, kitų sutartu laiku nepadaromi darbai, kurie “gadina” mano darbotvarkę ir nuotaiką; “degančiais” ir skubiais patampančios veiklos, kurios buvo nukeliamos vėlesniam laikui; vis “krentantys” darbai: skambutis, laiškas, pokalbis – nes “reikia”, nes “kitaip neišeina”; “argi sunku?”; “gal tau kažkada tai bus naudinga?”.

Per 10 dienų:
• pajudinau tai, ko labiausiai nesinorėjo judinti;
• mažiau dėmesio kreipiu į aplinkos trikdžius;
• daugiau laiko skiriu poilsiui darbo metu (trumpam atsipalaidavimui ir fiziniams pratimams);
• vizualizuoju savo dieną detaliai. Viskas vyksta taip, kaip mačiau (o ypač apie ką neigiamai pagalvojau);
• einu miegoti ir keliuosi rami, nes turiu pakankamai laiko;
• stengiuosi skubėti lėtai, nes taip daug greičiau;
• sakau “NE” (kartais net nelabai mandagiai) viskam, kas mane erzina ir kas trukdo veikti tai, kas suplanuota;

Mano uždaviniai:
• sumažinti “užsistovėjusius” darbus iki 0;
• prisiimti įsipareigojimus, pirmiausia atsakant sau: kam man to reikia?;
• kuo detaliau planuoti veiklas;
• didelius darbus, skaidyti mažais darbais;
• kas mėnesį pasidaryti darbų inventorizaciją;
• nuolat stebėti save: leisti pailsėti ir “nieko neveikti” arba paspausti, kad gaučiau daugiau pasitenkinimo; • atsisakyti to, kas atima energiją.

Ačiū lektoriams už priminimą, kad laikas yra reliatyvus ir kad jo ne/buvimas priklauso nuo to, kaip aš jį vertinu ir su juo elgiuosi.
Vita Surdokaitė
apie "Laiko proveržį"

Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi savimi ir savo grupės draugais, nes mums pavyko!

Šis kursas yra gerai struktūruotas, praktinis ir priverčiantis pasitempti.

Pasidariau 80% darbų, kurie kabėjo jau keletą mėnesių, atradau laiko primirštiems projektams ir strateginiams darbams. daugelį laiko planavimo principų ketinu taikyti ir toliau, o kai jausiu, kad vėl prisikaupė darbų, darysiu 10 dienų savarankišką Laiko Proveržį.

Ačiū!

Žiūrint į ankstesnių mokymų dalyvių rezultatus, pagalvokite, kokiais bus Jūsų rezultatai, atsižvelgiant į tai, kad šie mokymai vyks gyvai, bus efektyvesni ir stipresni.

Kaip tapti mokymų dalyviu?

Dabar pat, NEUŽDARYDAMI šio puslapio, paspauskite registracijos mygtuką.

Tam, kad Jums neBELIKTŲ klausimų, pateikiame sąrašą tų atsakymų, kurių dažniausiai reikia mokymų dalyviams!

Kam skirti šie mokymai?

Mokymai skirti žmonėms, norintiems disciplinuoti save ir pradėti rimtus pokyčius tose gyvenimos sferose, kurios jų netenkina.

   

Kiek pinigų iš viso reikės išleisti?

Į mokymų kainą įskaičiuota nakvynė, maitinimas ir patys mokymai. Tad Jums reikės sumokėti tik mokymų kainą be jokių paslėptų mokesčių ar papildomų išlaidų.

   

Kiek laiko truks mokymai?

Mokymai truks 2 dienas nuo šeštadienio 9.00 ryto iki sekmadienio 19.00

   

Kaip vyks mokymai?

Dvi dienas, sodyboje, bendrai su visa dalyviu grupe, jūs atlikinėsite mokymuose numatytas užduotis, skirtas jūsų įgūdžių formavimui.

   

Kas ves mokymus?

Mokymus ves du patyrę treneriai: Jurijus Clavas, Povilas Petrauskas. Platesnę informaciją apie mokymų vedėjus skaitykite žemiu šiame puslapyje.

   

Kaip greitai man pavyks gauti realų rezultatų iš mokymų?

Žinoma per dvi dienas tikėtis, kad jūsų gyvenimas pasikeis 180 laipsnių būtų per daug, tačiau dalį realių pokyčių jūs pajusite jau mokymuose, o tolimesnis jų įtvirtinimas ir didinimas priklausys nuo to, ar tęsite momymų metu išmoktas užduotis ir toliau. Jeigu išlaikysite ir tęsite jas mažiausiai 21 dieną, didesnį rezultatų nevers jūsų laukti.

   

Ar aš galėsiu grąžintis savo pinigus, jeigu mokymai pasirodys neefektyvūs?

Jeigu mokymų metu Jūs nuspręsite, kad tai Jums neįdomu ir neefektyvu, ir kad, net atliekant visas užduotis, Jūs negalite pasiekti rezultato, tai mes iš karto pareikalavus grąžinsime Jums visus sumokėtus pinigus.

Kaip rodo ankstesnių mokymų praktika, dalyvis gali rasit krūvą priežasčiš, kad nieko nedaryti, atsisakęs rezultatų, kurių sėkmingai siekia kiti dalyviai. Tai individualus kiekvieno pasirinkimas.

   

Ar po mokymų aš galėsiu toliau ugdyti savo naujus įpročius ir įgūdžius savarankiškai?

Mūsų mokymai - tai tik pirmas žingsnis jūsų augimo procese.

Pabaigus mokymus Jūs gausite užduočių konspektą, kuris leis jums toliau jas atlikinėti ir formuoti įgūdžius. Jūs galėsite tai daryti savarankiškai, be jokios pašalinės pagalbos.

   

Jeigu aš ir taip jau daug dirbu su savimi skirtingose sferos, kam man dalyvauti mokymuose?

Mokymų programa sukurta ne tik naujoamas, bet ir jau užsiimantiems saviugda ir disciplinuotiems žmonėms. Jeigu Jūs jau dalyvavote kituose mokymuose ir ir taip darote dalį iš šių mokymų užduočių, tai mūsų mokymų metu, Jūs galėsite dar labiau sustiprinti savo įgūždius.

Na ir žinoma daug ką duoda komandinis darbas. Kolegos, kiti dalyviai, treneriai ir palaikymas - tai tie elementai, kurie tikrai duos Jums dar geresnį rezultatą.

   

Jeigu šie mokymai bus man per sunkūs?

Jūs, kaip niekas kitas, atsakote už savo poelgius, ir daug kas priklauso nuo Jūsų atsidavimo užduotimis mokymų metu. Ypač, jeigu Jūs naujokas.

Būtent todėl, kad pašalinti visas abejones, mes duodame 100% pinigų grąžinimo garantiją tuo atveju, jeigu Jums nesigaus. Tačiau mes visomis jėgomis stengsimės padaryti taip, kad Jūs gautumėte daugiau nei laukiate.

   

Aš neturiu pinigų mokymams. Galima aš pirma juose sudalyvausiu, o tada jeigu gausiu rezultatą, sumokėsiu?

Žinoma, galima padovanoti mokymus, kurie būtinai atvers Jums naujas galimybes, praktiškai privers Jus dirbti ir keistis, bet tai būtų neteisinga. Ir štai kodėl!

Jau seniai patikrinta ir pertikrinta - nemokamos žinios neveikia 97% atvejų. Nemokamuose mokymuose dalyviai nejaučia atsakomybės, įsipareigojimo, žinių ir veismų "troškimo", kurie duoda rezultatą.

Jeigu pas Jus daugiau nėra klausimų, tai dabar pat užsiregistruokite, ir mes atvesime Jus prie rezultato mokymų metu!

Kas veda mokymus?

Jurijus Clavas

Investuotojas, verslininkas, mokymų lektorius.

Šiuo metu Jurijus yra keleto verslų savininkas, Intelektualaus fitneso klubų asociacijos prezidentas, labdaros paramos fondo "Europa Pasauliui" steigėjas, blogo "Sėkmės pamokos” autorius, asmenybės tobulėjimo bei tinklinės rinkodaros mokymų projekto Momenton bendraautorius, interneto kursų "El.pašto marketingas praktikoje", "Laiko valdymo pagrindai", "Laiko proveržis", "Gyvenimo būdo transformacija", "Asmeninių finansų valdymas", "10 žingsnių pinigų link", "MLM koučingas" autorius.

Jurijus yra sertifikuotas Roberto Kijosakio metodiką Europoje atstovaujančios kompanijos Invisible99 dėstytojas, koučingo specialistas, taip pat koučingo įrankio Points of You praktikas.

 

Povilas Petrauskas

Verslininkas, koučingo specialistas mokymų lektorius

Povilas yra sėkmingas kelių verslų savininkas, Baltijos koučingo centro įkūrėjas, tarptautinės koučingo specialistų fenderacijos atstovybės Lietuvoje (ICF Lithuania) prezidentas, labdaros paramos fondo "Europa Pasauliui" steigėjas asmenybės tobulėjimo ir tinklinės rinkodaros mokymų projekto Momenton bendraautorius, nemokamo motyvacinio projekto "12 savaičių įkvėpimo", interaktyvių kursų "Laiko proveržis", "Gyvenimo būdo transformacija", "MLM koučingas", "Įvadinis koučingio audio kursas" autorius.

Povilas yra sertifikuotas koučingo specialistas (ACC lygis), koučingo įrankio Points of You ™ licenzijuotas treneris.

 

 

Dar keletas atsiliepimų, kuriuos paliko ankstesnių mokymų dalyviai

Sigita Matulevičienė
apie "Laiko proveržį"

Esu patenkinta kursais, išties gana efektyviai ėmiau tvarkytis su užmestais darbais.

Bėda, kad kursų pabaigoje jau atostogavom LT, paskui dar šventės, kai planuose darbo nebuvo, ir, jaučiu, vėl išsimušiau iš ritmo... taigi, kursą pasikartosiu jau nuo rytojaus, o ne po mėnesio ar dviejų:) iš kursų pradžioj susidaryto darbų sąrašo padariau apie pusę, neskaitant, kad vis įsiterpdavo naujų užduočių. deja, įpračius ne taip lengva laužyti, o kadangi esu prie laiko chuliganų, tai reiks kažkokius rimtus paskatinimus/bausmes sau susigalvot. ir vienąkart išjungt gmail (jau kokius 10 metų el. paštas būna įjungtas pastoviai) ir FB (irgi įjungtas pastoviai), nes laiko suryja begales... tikrai rekomenduoju kursus besijaučiantiems paskendusiais darbuose. padeda susitrūkturizuoti diena ir išsigryninti, kas svarbu:)
Marius Čepulis
apie "Laiko proveržį"

Buvau ir esu labai skeptiškas visokio plauko panašaus tipo mokymams, seminarams. Ir čia dalyvavau, nes vienas žmogus, kuriuo pasitikiu parekomendavo. Ai, pagalvojau, kas bus tas bus, paimsiu ir sudalyvausiu - vis kažkokia įvairovė.

Taigi po 10 dienų mokymų, žiūriu į savo seniai užmestų darbų išbraukytą (pabaigtų) sąrašą, į darbus kuriuos atidėliojau iki paskutinės, o dabar gražiai surikiuotus ir pradėtus vykdyti, nu ir kų galiu paporyt - veikia šitie mokymai. Jei jiems (kursams) atsiduodi, vykdai visas, atrodo tokias įprastas ir logiškas užduotis viskas einasi daug lengviau nei galvoji. Tie baisūs darbų baubai virsta nuolankiomis vištomis, gražiai sutupdytomis ant laktų ir laukiančios eilės padėti kiaušinį - rezultatą.

Galvojau na kaip gi šitie lektoriai nuotoliniu būdu paims ir pamokys mane, seną skeptiką įspirti sau į sėdimąją - juk šito mums dažniausiai trūksta postūmio ir motyvacijos? Ir nežinau, kaip, bet jiems nejučia, nejučia ėmė ir pavyko. Ir dabar su malonumu darau tai ko anksčiau niekas nebūt privertęs daryt - dirbti darbus kuriuos reikia padaryt laiku, o ne paskutinę sekundę :)

Ačiū ir sėkmės lektoriams.
Ilzė Butkutė
apie "Laiko proveržį"

Šiandien pamąsčiau, kad anksčiau Laikas mano gyvenime buvo it koks neapsisprendęs meilužis – čia yra, čia nėra; kai nori jo, jis kažkur kitur, kai Laikas skambina tau į duris – tu jau eini į kairę nuo jo: su kokiu Facebook’u, Gmail’u, Skype’u ar kita nereikšminga ypata, tik ir siekiančia sugundyti tave, nekaltą malonumus sunkiai kontroliuojančią būtybę.

Mano santykiai su Laiku buvo migloti, ir apie laimingą ateitį kartu nė nesvarsčiau: maniau, visas mūsų gyvenimas (kurį bet kuriuo atveju gyvensime daugiau mažiau kartu) bus toks – nei šioks, nei toks: vienas prie kito taikstysimės per sukąstus dantis, man kartais “skaudės galvą”, tačiau įtariau, kad jam “galvą skaudės” dažniau (“skaudančią galvą” naudoju kaip chrestomatinį atsisakymą turėti intymių santykių – nors išties nežinau, gal žmonės malonumų taip atsisako tik anekdotuose).

Taigi, Laikas nebuvo mylimiausias mano kompanionas. Nuolat jo alkau, tačiau gavusi, nebemokėdavau juo mėgautis – net tomis akimirkomis, kai nuoširdžiai džiaugdavausi jo draugija, mintyse sekundę kitą vis tiek pavirkaudavau, kad štai netrukus Laiko ir vėl nebus.

Ir staiga nūnai supratau, kur šuo pakastas mūsų įtemptuose, nelygiaverčiuose santykiuose.
Paaiškėjo, kad tai aš jam nebuvau ištikima.

Ekstremalūs laiko valdymo kursai, į kuriuos mane pakvietė Povilas, buvo kraštutinė, pareikalavusi išties daug jėgų ir energijos, ir vis tik – labai svarbi pažintis su tuo, kas lydi mane nuo gimimo ir lydės iki mano mirties – pačiu Laiku.

Turbūt panašiai jaučiasi poros, pavaikščiojusios pas gerą terapeutą.

Išmokau jį gerbti. Išmokau jį tausoti. Išmokau įžvelgti pozityviausias jo puses. Išmokau rodyti jam dėmesį. Išmokau jį netgi puoselėti. Ir žiūrėti jam tiesiai į akis.

Atrodo, mudu dar turime vilties.

Nes aš ką tik išgyvenau dešimt dienų trukusį medaus mėnesį – su savo Laiku ir pačia savimi.

PS. Per šį trumpą medaus mėnesį nuveikiau darbus, stovėjusius pusmetį, išmokau kasdien skirti laiko sau, pailsiu kur kas geriau, o streso lygis krito iki man dar nepatirto minimumo. O svarbiausia, kad išmokau atpažinti laiko vagis ir uždaryti jiems duris prieš pat nosį.
Artūras Pakėnas
apie "Laiko proveržį"

Šis senovės romėnų posakis tik patvirtina, kad laikas ir jo valdymas domina žmones nuo neatmenamų laikų. Todėl nenuostabu, kad ir aš nusprendžiau išspręsti vieną iš savo mažų problemų – milžinišką laiko trūkumą. Negaliu pasakyti, kad jau ilgą laiką pats nebandžiau susidėlioti darbų, planuoti jų, eiti į kompromisus su savo sąžine ir kitaip spręsti kylančias problemas, susijusias su laiko stoka. Bandžiau. Kas atspės rezultatą ?

Teisingai ! Man nepavyko !

Todėl nusprendžiau pasidomėti kas apie tai kalbama viešoje erdvėje. Radau eilę pasiūlymų lankyti laiko planavimo kursus. Pasidarė net kiek juokinga: kaip rasti laiko (bent vieną – dvi dienas) papildomiems kursams jei ir savo kasdieniams darbams laiko neturiu.

Ir čia – bičiulių dėka gautas pasiūlymas – webinaras „Laiko proveržis“. Su laiku čia buvo aišku, bet reikėjo išsiaiškinti ir ką reiškia webinaras. Pasirodo viskas paprasta: internetinis seminaras, po pusvalandį vakare. Seminaro metu girdėjome dėstytojų balsus, galėjome susirašinėti ir gauti raštišką informaciją. Tai turėjo daug privalumų: vakaro laikas, nedidelė trukmė, ir dalyvavimas sėdint ant savo sofkutės. Vaizdo nebuvimas leido net dalyvauti nesiskutus.

Nekomentuosiu dėstytojų kvalifikacijos. Galite patys pasiskaityti jų prisistatymus. Pridursiu tik tiek, kad viskas atitiko mano lūkesčius. Na aišku, žemė nepradėjo suktis apie savo ašį lėčiau ir paroje neatsirado 28 valandų. Tačiau pasirodo tikrai galima suspėti atlikti žymiai daugiau darbų per tą patį laiko vienetą. Kame fokusas? OK – išduosiu paslaptį ir gal kai kas dėl to atsisakys dalyvavimo seminare – tačiau esu geras.

Reikia tiesiog įprasti vykdyti dėstytojų teikiamus patarimus. Nuosekliai, nenutrūkstamai, sąžiningai. Man tai padėjo. Nepasakysiu kad įvyko stebuklas (netikiu stebuklais), tačiau, atrodo, paprasti patarimai, leido ir įprastinius dienos darbus atlikti, ir imtis senai atidėtų, beveik užmirštų darbų. Dar viena, tačiau būtina sąlyga: Jūs patys turite to labai norėti, sukaupti valią ir ryžtą būsimiems pokyčiams.

Jokie mokymai nepadės jei patys nedėsite visų pastangų.

Taigi, jei esate pasiryžę ir nusiteikę pokyčiams, pirmyn !
Eugenijus Bareiša
apie "Asmeninių finansų valdymą"

Šie mokymai buvo labai naudingi dėl to, kad teorija buvo pateikta labai glaustai ir aiskiai, be to, jai užtvirtinti, iškart buvo duotos praktinės užduotys ir patarimai.

Nors kai kurie kurso dalykai buvo žinomi anksčiau, bet ne visada žinojau, kaip tai įgyvendinti kasdieninėj veikloj.

Taip pat parinktas patogus laikas.

Ačiū

 

Jeigu Jūs tikrai siekaite rezultATŲ, TAI DABAR PAT REGISTRUOKITĖS Į MOKYMUS IR TAI BUS PIRMAS ŽINGSNIS LINK jŪSŲ SAVIDISCIPLINOS AUGIMO.

iR ARMINKITE! dALYVIŲ REGISTRACIJA BAIGIASI lIEPOS 20 23:59 VAL.
vEIKITE DABAR!

jUMS LIKO:

P.S. Pakaks laukti, kol aplinkybės susiklostys kaip norite Jūs! Kurkite aplinkybes patys! Paimkite savo gyvenimą į savo rankas! Niekas nepadarys tai už Jus, o mes Jums tame padėsime.