Sėkmė ir Tikėjimo Galia

By on Kov 7, 2014 in Blog'as | 0 komentarų

Sėkmė

Kodėl vienintelė nuomonė apie Jus, kuri turi rūpėti yra Jūsų pačių

Kai Robertas Kijosakis mokėsi aukštojoje mokykloje, jo draugą Maiką ir jį dėstytojas pastatė prieš nedidelę grupę studentų, kuri buvo sudaryta iš grupės lyderių. Dėstytojas atsisuko į Maiką ir Robertą ir pasakė, “Jūsų dviese niekada nieko nepasieksite.”

Kai kurie iš jų grupės draugų nusijuokė, o dėstytojas tęsė, “Nuo šiol, aš neketinu daugiau eikvoti savo laiko nei vienam iš jūsų. Aš ketinu leisti savo laiką tik su sutdentais, kurie nori būti čia ir mokytis. Jūs dviese, esate grupės klounai ir niekada nieko nepasieksite, jeigu taip tęsite. Dabar nešdinkitės.”

Šie žodžiai labai įskaudino Maiką ir Robertą, tačiau šis dėstytojas padarė tuo pačiu ir didžiulę paslaugą jiems, įkvėpdamas juos stengtis dar labiau. Jo žodžiai vedė juos per koledžą į jų nuosavus verslus.

Apspręskite sėkmę

Prieš daug metų Maikas ir Robertas nuėjo į jų aukštosios mokyklos susitikimą. Tai buvo puikus susitikimas su žmonėmis, su kuriais buvo praleisti trys metai kartu, tuo metu kai nei vienas iš jų nežinojo kuo jie bus. Taip pat įdomu buvo pastebėti, kad beveik visi, taip vadinami vyresnieji lyderiai netapo sėkmingais po mokyklos baigimo.

Maikas ir Robertas nebuvo aplaidūs moksle. Jie nebuvo klasės lyderiais, finansiniais genijais, ar sporto žvaigždėmis. Dažniausiai, jie buvo kiek žemiau nei vidutiniai mokiniai. Jų nuomone, jie tiesiog nebuvo nuo gimimo taip apdovanoti, kaip jų tėvai. Bet tie  geliantys žodžiai, ištarti dėstytojo, kartu su grupiokų krizenimu, buvo tai, kas suteikė jiems ugnies veržtis pirmyn, mokytis iš klaidų ir judėti toliai tiek gerais, tiek ir blogais laikais.

Ko gali išmokyti ši istorija? Bent jau ko ji išmokė mane? Tai kad sėkmė retai gali būti išpranašauta. Vietoje to, tu turi nuspręsti ar tu būsi sėkmingu ar ne, kiekvieną kiekvieną dieną. Ir tu turi dirbti sunkiai tam, kad užsitarnauti tą sėkmę.

Tikėkite savimi

Net jeigu Jūs negalite būti geri visur, skirkite laiko tobulindami tai, ko Jums reikia išmokti ir Jūsų pasaulis greitai pasikeis. Niekada nebėkite nuo to, ką žinote, kad reikia išmokti. Atsigręžkite į baimes ir abejones ir nauji pasauliai atsivers prieš Jus.

Jeigu Jums nesisekė mokykloje, arba Jūs nebuvote populiariausi klasėje, arba nebuvote puikūs matematikai, arba dar dėl kokių nors kitų priežasčių jums nesisekdavo – nei vienas iš šių dalykų nėra svarbus ilgalaikėje perspektyvoje.

Šie, taip vadinami trūkumai egzistuoja tik jeigu Jūs manote, kad jie egzistuoja.

Tiems iš Jūsų, kas svarstote pradėti savo kelionę link sėkmės, ir turite tam tikrų abejonių dėl savo sugebėjimų, viskas ką galiu pasakyti yra:

Tikėkite, kad Jūs turite viską, ko Jums reikia dabar tam, kad tapti sėkmingais.

Atminkite, kad vienintelis žmogus, kuris apsprendžia mintis, kuriomis Jūs renkatės tikėti esate Jūs patys. Taigi, kelionės į sėkmę atlygis yra ne tik laisvė, kurią nuperka Jums pinigai, bet taip pat ir tikėjimas savimi, kurį Jūs įgyjate. Geriausias patarimas – kas dieną ruoštis būti didesniu, nei Jūsų “mažasis aš”. Mano nuomone, priežastis dėl kurios daugelis žmonių sustoja ir atsuka nugaras savo svajonėms  yra tai, kad mažas žmogutis su labai garsiu balsu, kuris slypi kiekvieno iš mūsų viduje, turi didesnę galią nei mūsų didesnė asmenybė.

Viskas, ko reikia, kad išlaisvinti Jūsų natūralius, Dievo suteiktus gebėjimus yra Jūsų troškimas, pasiryžimas ir gilus tikėjimas, kad Jūsų viduje slypi genijus ir dovana, kuri yra unikali ir kurios reikia žmonėms.

Jurijus Clavas

Siųsti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *